Přihlašování ke studiu na U3V startuje 3. 5.

26. 4. 2023

Ve středu 3. 5. 2023 v 10 h spouštíme přihlašování ke studiu na Univerzitě třetího věku v akademickém roce 2023/2024. Nabídka studijních programů a kurzů je opravdu široká, vybírat můžete podle délky studia i podle zaměření kurzů.

Pokud byste se rádi dozvěděli novinky a zajímavosti ze všech oborů, kterým se Mendelova univerzita věnuje, doporučujeme vám přihlásit se do Základního tříletého studia. Čekají vás tematické přednášky doplněné o terénní cvičení, semináře či workshopy. Své studium na Univerzitě třetího věku ukončíte slavnostní promocí.  

Jestli byste si chtěli rozšířit své obzory jen ve vybraných tématech, podívejte se na naši nabídku jednoletého studia. Připravujeme pro vás zbrusu nový kurz Člověk a zdraví II, který bude plný zajímavých informací o fyzickém i duševním zdraví v seniorském věku. 

Těšit se můžete i na oblíbené stálice jako jsou kurzy zaměřené na zahrádku či léčivé rostliny. Pro zájemce, kteří se chtějí zorientovat v současném mezinárodním dění, jako je např. konflikt na Ukrajině či mocenský vzestup Číny, připravujeme kurz Člověk a svět. Chybět nebude ani kurz zaměřený na společensko-vědní oblast života Člověk a společnost s tématy jako jsou komunikační dovednosti, řešení konfliktů či orientace v internetovém prostředí.

Přijďte si rozšířit své vědomosti na Univerzitu třetího věku. Poznáte nové přátele a užijete si čas se svými spolužáky na přednáškách a praktických cvičeních. Přihlášení ke studiu není složité, stačí navštívit naše webové stránky a vyplnit přihlášku.

Těšíme se na vás!

Více aktualit

Všechny aktuality