Změna ve vedení ICV MENDELU

29. 8. 2018
Novým ředitelem vysokoškolského ústavu Institutu celoživotního vzdělávání MENDELU s dočasnou působností pověřila rektorka Mendelovy univerzity v Brně Mgr. Petra Adamce, Ph.D.

Petr Adamec se ujal nové funkce počátkem srpna poté, co se ředitelka doc. PhDr. Dana Linhartová rozhodla pro odchod do penze. V budoucnu by se ráda věnovala svojí rodině, koníčkům a příležitostně bude na vysokoškolském ústavu ICV MENDELU působit jako lektorka odborných kurzů s pedagogickým zaměřením.

Ve své funkci by se chtěl Petr Adamec zaměřit na rozvoj a podporu celoživotního vzdělávání pro širokou škálu profesních i věkových skupin a spolupracovat při tom s aplikační sférou. Společně se svým týmem by chtěl, aby Institut celoživotního vzdělávání MENDELU získal punc osobité, progresivní a inovativní součásti univerzity, která bude atraktivním partnerem pro všechna pracoviště Mendelovy univerzity. Současně chce usilovat o to, aby se vysokoškolský ústav ICV MENDELU stal vyhledávanou značkou pro ty, kteří se chtějí vzdělávat či jinak osobně rozvíjet, nebo potřebují odbornou poradenskou pomoc. V neposlední řadě považuje za důležité klást důraz na kvalitu akreditovaných studijních programů a s tím souvisejících činností a služeb jako je např. podpora nadaných studentů nebo podpora studentů se specifickými potřebami.