Přihlašování do jarních semestrálních kurzů

22. 2. 2023

Od pondělí 6. 3. 2023 spouštíme pro zájemce přihlašování do semestrálních kurzů, které budou probíhat v letním semestru 2023.

Milovníci přírody a čerstvého vzduchu se mohou těšit na zbrusu nový kurz S lesníkem do lesa, který zahrnuje několik komentovaných vycházek ve Školním lesním podniku Masarykův les Křtiny. Dozvíte se o historickém vývoji i současné podobě a provozu Školního lesního podniku. Během vycházek navštívíte dvě arboreta Mendelovy univerzity a lesy v okolí Velké Klajdovky, Soběšic, Bílovic nad Svitavou, Babic nad Svitavou a Křtin.

Další novinkou je pobytový kurz Univerzita třetího věku napříč regiony, který připravujeme společně s dalšími třemi U3V. Během 4 dnů, které strávíte v krásné historické Telči, poznáte zajímavá témata z výuky jiných univerzit třetího věku. Těšit se můžete také na komentované prohlídky města Telč, Zámeckého parku a místního pivovaru s ochutnávkou.

Pokud máte zájem poznat bohatost polí, luk a lesů na Moravě, přihlaste se do oblíbeného kurzu Flóra Moravy. U tohoto kurzu jsme pro vás připravili novou trasu celodenního terénního cvičení. Kurz zahrnuje celkem dvě terénní cvičení. Během prvního zavítáte do Josefovského údolí v Moravském krasu, druhé proběhne v Pouzdřanech a Žabčicích.

Jestli byste se chtěli vzdělávat z pohodlí svého domova, pak je právě pro vás online kurz Genetika a zdraví.

Těšíme se na vaše přihlášky a přejeme vám hodně zážitků při společném vzdělávání.