Aranžování květin pro mírně pokročilé 2

9. 1. 2022 -

Už jste absolvovali základni kurz aranžování a chcete se naučit ještě více? Máme pro vás kurz pro pokročilejší techniky - flower box a tvorba kytic na výšku.

Náplň se nekryje s kurzem Aranžování květin pro mírně pokročilé 1.

Možnost zakoupení kurzu na dárkový poukaz.

Aranžování květin pro míně pokročilé - Flower box a tvorba kytic na výšku

Komu je kurz určen

Kurz je určen pro ty, kteří již absolvovali kurz pro začátečníky a chtějí se naučit něco nového.

Účastníci se v rámci kurzu zorientují ve floristických pojmech, naučí se techniku tvorby kytic na výšku a flower boxů.

Tento kurz je zaměřen na tvorbu kytic na výšku a flowerboxu.

Účastníci se dozvědí, jaké jsou možnosti zpracování materiálů do kytice na výšku, jaké jsou nejvhodnější rostliny pro použití do těchto typů kytic a jaká jsou specifika tvorby kytic formálně-lineárních.

Dále se seznámí s tvorbou flowerboxů, jejich typy a možnostmi jejich vytvoření.

V praktické části si každý účastník vytvoří formálně-lineární kytici a flowerbox, které si odnese domů. Materiál na výrobu je zahrnut v ceně.

Informace o lektorovi

Ing. Lukáš Kouřil
Absolvent SZaŠ Brno – Bohunice a Mendelovy univerzity v Brně – Zahradnické fakulty v Lednici. Účastník floristických soutěží v České a slovenské republice. Mnohaletý florista v předním brněnském květinářství. Držitel certifikátu „Bridal Bouquets“ německé floristky Wally Klett. Předvádějící na květinových předváděcích akcích jak v ČR, tak i na Slovensku. Lektor floristických kurzů. Člen floristické hodnotící jury. V roce 2016 založil vlastní květinářství, které se zabývá prodejem a zakázkovou floristickou vazbou.

Jednodenní, 5 hodin (sobotní kurzy od 10 do 16 hod., pracovní dny od 14 do 19 hod.), max. 13 osob

Termín kurzu

6.5.2022 (14-19) - obsazeno (přijímáme náhradníky)

Další termín bude vypsán na podzim 2022 - můžete se hlásit přes formulář níže.

Kurz lze koupit na dárkový poukaz.

2 250 Kč

V ceně kurzu je zahrnut veškerý materiál na kytici a dekoraci, které si účastníci odnesou domů.

Možnost zakoupení kurzu na dárkový poukaz.

Podmínky účasti

• zaslání přihlášky
  • úhrada účastnického poplatku

Kurz bude realizován při dostatečném počtu přihlášených.

organizační zajištění

Ing. Veronika Mikulenková