Aranžování květin pro mírně pokročilé 2

Kurz doporučujeme těm, kteří už absolvovali kurz pro začátečníky a chtějí se naučit něco nového. Zorientujete se ve floristických pojmech, naučíte se techniku tvorby kytic na výšku a flower boxů.

V kurzu se dozvíte, jaké jsou možnosti zpracování materiálů do kytice na výšku, jaké rostliny jsou nejvhodnější do těchto typů kytic a jaká jsou specifika tvorby kytic formálně-lineárních. Dále se seznámíte s tvorbou flowerboxů, jejich typy a možnostmi jejich vytvoření.

V praktické části si vytvoříte formálně-lineární kytici a flowerbox, které si odnesete domů. Materiál na výrobu je zahrnutý v ceně.

Informace o lektorovi

Ing. Lukáš Kouřil
Absolvent SZaŠ Brno – Bohunice a Mendelovy univerzity v Brně – Zahradnické fakulty v Lednici. Účastník floristických soutěží v České a slovenské republice. Mnohaletý florista v předním brněnském květinářství. Držitel certifikátu „Bridal Bouquets“ německé floristky Wally Klett. Předvádějící na květinových předváděcích akcích jak v ČR, tak i na Slovensku. Lektor floristických kurzů. Člen floristické hodnotící jury. V roce 2016 založil vlastní květinářství, které se zabývá prodejem a zakázkovou floristickou vazbou.

Jednodenní, 5 hodin (sobotní kurzy od 10 do 16 hod., pracovní dny od 14 do 19 hod.), max. 13 osob

Termín a místo kurzu

26. 4. 2024 (14 – 19)

(Zemědělská 5, Brno)

2 450 Kč

V ceně kurzu je zahrnut veškerý materiál na kytici a dekoraci, které si účastníci odnesou domů.

Možnost zakoupení kurzu na dárkový poukaz.

Podmínky účasti

• zaslání přihlášky
  • úhrada účastnického poplatku

Kurz bude realizován při dostatečném počtu přihlášených.

Ing. Veronika Mikulenková

* Nezbytné údaje k vystavení osvědčení.

*nezbytné údaje k odeslání přihlášky

Souhlasím se zasíláním aktuální nabídky kurzů ICV na e-mail

Souhlasím s obchodními podmínkami ICV MENDELU v Brně

*Souhlas je nezbytný pro odeslání přihlášky