Rétorika a veřejné vystupování pro pokročilé

22. 2. 2017 -

Zlepši své veřejné vystupování a prezentační dovednosti!

Rétorika a veřejné vystupování pro pokročilé

Komu je kurz určen

Kurz je určen pro všechny, kteří již absolvovali kurz rétoriky pro začátečníky nebo jsou již v rétorických technikách pokročilí a chtěli by dále zlepšit své prezentační a rétorické dovednosti.

Náročnost kurzu je vhodná pro mírně a středně pokročilé.

Cílem kurzu je zkvalitnit veřejné výstupy a prezentační dovednosti účastníků.

Kurz vychází zejména z vlastních prezentací účastníků, ke kterým si podáváme konstruktivní zpětnou vazbu. Díky tomuto opakujícímu se modelu mohou účastníci zjistit, se kterými složkami prezentace si umějí poradit bez váhání, které složky ovládnout a se kterými by bylo záhodno ještě zatočit. Účastníci vmímají svoje pokroky díky pravidelné vlastní práci a již výše uvedené zpětné vazbě.

Tematické okruhy

Protože kurz vychází zejméne z vlastních výstupů a potřeb účastníků, tito si zároveň sami urřčují oblasti a témata, kterým se chtějí věnovat.

Informace o lektorovi

MgA. Kateřina Chalupníková - lektorka prezentačních a komunikačních dovedností, učitelka dramatické výchovy. Patří mezi šťastlivce, co svou práci dělají nadšeně a s láskou. Od dětství sbírala zkušenosti v divadle a uměleckém přednesu. Přes deset let se věnuje propojení divadla a vzdělávání a jeho využití v běžném životě.

Od roku 2012 pracuje v komerčním sektoru pod hlavičkou Court of Moravia. Zde připravuje a vede školení pro velké i malé firmy. Pod rukama jí prošla také řada individuálních klientů, od manažerů, přes politiky, po “obyčejné” lidi, co se prostě potřebují umět prodat.

Učila na různých typech škol a má zkušenosti s alternativními a interaktivními výukovými styly. Pravidelně učí na vysokých školách a od roku 2013 vede literárně-dramatický obor na základní umělecké škole.

Délka kurzu je 15 hodin, které jsou rozloženy do 5 lekcí.

Prosím vezměte si sebou pohodlné oblečení a obuv, které vám umožňuje volný pohyb. Důležité je nosit si sebou pití, ideálně neslazenou vodu bez bublinek nebo čaj, abyste měli dostatek tekutin a chránili si svoje hlasivky.

Termín kurzu

Bude stanoven při dostatečném počtu zájemců.

2 150 Kč vč. DPH

Možnost zakoupení kurzu na dárkový poukaz.

Podmínky účasti

Zaslání přihlášovacího formuláře

Zaplatit účastnický poplatek.

Organizátor si vyhrazuje právo kurz uskutečnit pouze při dostatečném počtu zájemců. Počet účastníků ve skupině je 8.

organizační zajištění

Magdalena Hábová
magdalena.habova@mendelu.cz

Přihlašovací formulář