U3V napříč regiony

Zajímavá témata ze své výuky Vám představí tři univerzity třetího věku ze tří krajů – Technická univerzita v Liberci (TUL), Mendelova univerzita v Brně (MENDELU) a Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava (VŠB -TUO).

Účastníkům je zajištěn každodenní program v rozsahu 6-8 výukových hodin. Součástí programu jsou komentované prohlídky města Telč, Zámeckého parku a také místního pivovaru s ochutnávkou. Pro účastníky bude také připraven závěrečný společenský večer s hudbou a drobným občerstvením. Vedle toho se mohou účastníci připojit k rannímu cvičení (dobrovolně a zdarma) nebo k podvečerní procházce k Roštejnskému rybníku spojené s grilováním pstruhů (dobrovolně, cena grilovaného pstruha 200 – 250 Kč, závazná objednávka v přihlášce).

Jedinečný pobytový vzdělávací kurz se uskuteční v Telči, historické perle kraje Vysočina, která je zapsaná na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Organizace studia

• Forma výuky: prezenční (Univerzitní centrum Masarykovy univerzity v Telči)
  • Přednášky a ubytování bude zajištěno v Univerzitním centru Masarykovy univerzity v Telči. Ubytování je zajištěno převážně ve 3 lůžkových pokojích s příslušenstvím. Podrobnější informace a fotografie naleznete zde: https://www.uct.muni.cz/.
  • Termín: 15. – 19. 5. 2023
  • Čas: dle programu níže
  • Místo: Přednáškový sál  (Univerzitní centrum Masarykovy univerzity v Telči)
  • Lektoři: Ing. Jan Winkler, Ph.D. (MENDELU), doc. Mgr. Monika Ličbinská, Ph.D. (TUO), PaedDr. Jaroslava Šiftová (TUL)
  • Cena kurzu: 4 180 Kč
    • 1 180 Kč (pokyny k platbě budou zaslány přihlášeným v e-mailu) – zahrnuje výukový program, vč. výukových materiálů, komentované prohlídky města a Zámecké parku, místního pivovaru s ochutnávkou, závěrečný společenský večer a dopravu
    • 3 000 Kč (účastníci uhradí na místě) zahrnuje ubytování (4 noci), společné obědy (4 obědy) a drobné občerstvení během výuky
    • Snídaně a večeře si účastníci zajišťují individuálně dle vlastních preferencí (pokoje jsou vybaveny vařičem i rychlovarnou konvicí).
  • Program a konkrétní organizační informace naleznete ZDE.

• Přihláška je závazná
  • Během 14 dnů obdržíte organizační informace, vč. pokynu k platbě.
  • Poplatek za kurz se nevrací.
Prohlašuji, že mnou uvedené údaje v tomto registračním formuláři do kurzu Univerzity třetího věku Mendelovy univerzity v Brně jsou správné a pravdivé. *
Potvrzuji, že jsem se seznámil s Informací o zpracování osobních údajů pro posluchače kurzu U3V MENDELU a MGU MENDELU.  *