AJ pro úplné začátečníky

29. 12. 2014 -

Angličtina pro úplné začátečníky

Kurz je určen pro studenty i pracující, kteří jsou úplnými začátečníky a anglický jazyk dosud nestudovali. Kurz Vám pomůže si vybudovat kvalitní ucelené základy a tím udělat významný krok k ovládnutí anglického jazyka.

Z gramatiky jsou v kurzu probrány následující oblasti: podstatná jména - množné číslo, osobní a přivlastňovací zájmena, sloveso být, přítomný čas prostý, like/dislike + ing, can/can´t, přítomný čas průběhový, časové předložky a ukazovací zájmena.

Z hlediska slovní zásoby se probírají témata: země a národnosti, předměty denní potřeby, číslovky, určení času, dnů, měsíců a data, rodina, zaměstnání, každodenní činnosti, volný čas, nakupování, počasí, telefonování.

Studijní materiál: English File Elementary 3rd Edition

Kurz angličtiny pro úplné začátečníky je primárně navržen na 2 semestry a to 1 x 2 hodiny týdně. Celkově je to 50 hodin výuky (1 vyučovací hodina = 45 minut).

V případě zájmu je možné absolvovat pouze jeden semestr - zimní (24 hodin výuky) i letní (26 hodin výuky).

Kurz navštěvuje max. 12 účastníků

Výstup kurzu

Po absolvování získá účastník osvědčení ICV Mendelovy univerzity a to v příslušném rozsahu hodin, které absolvuje. Podmínkou je však účast na 60 % výuky.

Termín kurzu

Začátek kurzu v zimním semestru: 2. října 2017

Den a čas kurzu: pondělí 15:45 - 17:15

PRO ZJIŠTĚNÍ VAŠÍ ÚROVNĚ JAZYKA SI LEKTOR PŘIPRAVIL VSTUPNÍ TEST

V případě zájmu vyplňte přihlášku (viz. níže).

Kurz bude otevřen pouze v případě dostatečného počtu přihlášek.

Výuka probíhá v sídle ICV MENDELU (budova E), Zemědělská 5, Brno.

Kurz je možné zaplatit buď v plné výši na začátku, tj. za oba semestry a nebo platbu provést pro každý semestr zvlášť. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

2 semestry

Pro studenty a zaměstnance MENDELU 6 % sleva - 3 900 Kč

1 semestr

Pro studenty a zaměstnance MENDELU 6 % sleva - 2 050 Kč