Kurzy poradenského a profesního centra


Pořádáme semináře, webináře a workshopy se zaměřením na seberozvoj studijních, kariérových a tzv. „měkkých“ dovedností. 

Studenti a zaměstnanci MENDELU se mohou kurzů zúčastnit zdarma a jiným zájemcům rádi sdělíme kurzovné na požádání. Účast na kurzech si rezervujte odesláním vyplněného přihlašovacího formuláře, který najdete vždy u anotace k vybranému kurzu. Při nedostatečném počtu rezervací/zájemců si vyhrazujeme právo kurz zrušit. 

Kurzy se konají v prostorách Mendelovy univerzity v Brně, nejčastěji v budově Institutu celoživotního vzdělávání (E), která se nachází na Zemědělské 5 – viz mapa. Některé kurzy se konají online, např. přes MS Teams, Zoom, Skype. Informaci o místě konání najdete vždy u anotace ke kurzu.

Nabídku kurzů průběžně aktualizujeme. Aktuálně připravujeme kalendář kurzů pro následující, zimní semestr 2020/2021. Kurzy zveřejníme začátkem semestru. 

Vaše dotazy a podněty ke kurzům nám můžete poslat e-mailem na pcentrum@mendelu.cz


Letní nabídka

 

  • Sestavení komplexního psychologického profilu – pro zájemce, kteří mají chuť se poznat lépe a hlouběji prostřednictvím psychologického testování. Skládá se minimálně ze dvou konzultací, při kterých si zájemci vyplní baterii testů, a na ve výsledku dostanou obsáhlou zpětnou vazbu. 
  • Diagnostika IQ – struktura IQ, tedy vaše zdatnost ve verbálním vyjadřování, logicko-analytickém uvažování nebo v prostorové orientaci. Testování probíhá online a zpětnou vazbu k vašim výsledkům dostanete osobně.
  • Diagnostika EQ – měření emoční inteligence, tedy schopnost usuzovat o emocích a využívat emoce k zefektivnění myšlení. Test je možné absolvovat online, poté osobní setkání ke zpětné vazbě nad vašimi výsledky.

Více informací najdete na stránce Psychologické poradenství, kde najdete i přihlašovací formulář, který v případě zájmu o některou z uvedených služeb vyplňte. Pokud potřebujete k uvedeným službám vědět více informací, využijte pro váš dotaz také tento přihlašovací formulář.

  • Profesně-osobnostní profil – silné a slabé stránky ve vztahu k profesnímu uplatnění, motivace, tendence k vedení lidí a schopnost rozhodovat. Testování probíhá online a zpětnou vazbu k vašim výsledkům dostanete osobně.

Více informací najdete na stránce Kariérové poradenství, kde najdete i přihlašovací formulář, který v případě zájmu o testování vyplňte. Pokud potřebujete k uvedeným službám vědět více informací, využijte pro váš dotaz tento přihlašovací formulář.

 

Tým poradenského centra na koloběžce


Kalendář kurzů

připravujeme

Kurzy Poradenského a profesního centra
<  Srpen 2020  >
27. Pondělí28. Úterý29. Středa30. Čtvrtek31. Pátek 1. Sobota 2. Neděle
       
3. Pondělí 4. Úterý 5. Středa 6. Čtvrtek 7. Pátek 8. Sobota 9. Neděle
       
10. Pondělí11. Úterý12. Středa13. Čtvrtek14. Pátek15. Sobota16. Neděle
       
17. Pondělí18. Úterý19. Středa20. Čtvrtek21. Pátek22. Sobota23. Neděle
       
24. Pondělí25. Úterý26. Středa27. Čtvrtek28. Pátek29. Sobota30. Neděle
       
31. Pondělí 1. Úterý 2. Středa 3. Čtvrtek 4. Pátek 5. Sobota 6. Neděle
       
Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: