Kdo může využít nutriční poradenství?

  • studenti MENDELU
  • zaměstnanci MENDELU

Co vám můžeme nabídnout? 

Individuální konzultace

Poradenství v oblasti preventivní výživy, sportovní výživy a alternativního způsobu stravování (např. vegetariánství, raw strava nebo dělená strava), podporu a odborné rady potřebné k řešení stavu spojeného s poruchou příjmu potravy, strachu z jídla, obezitou nebo s nedostatečnou motivací ke správnému životnímu stylu.

Skupinové semináře

Skupinové semináře se zaměřují na výživu, jako např. jak si sestavit vyvážený jídelníček a upravit životní styl ku svému zdraví, nákup potravin s rozumem, a konají se obvykle jedenkrát v roce.

Více informací najdete na stránce Kurzy.

Jak vypadá setkání s nutriční terapeutkou?

Na setkání se vám bude věnovat nutriční terapeutka se specializací na výživu dětí a dospělých. Setkání probíhají osobně v budově ICV (E), nebo online a trvají zpravidla 50 minut. Sami si volíte cíle i dílčí kroky spolupráce, téma konzultace odpovídá vašim aktuálním otázkám a potřebám. Můžeme se potkat jednorázově nebo vícekrát v intervalech dle domluvy.

Nutriční terapeutka

Nutriční poradenství poskytujeme ve spolupráci s nutriční terapeutkou Mgr. Pavlínou Kosečkovou.

Mgr. Pavlína Kosečková, Ph.D.
Poskytuji poradenství v oblasti preventivní, sportovní i léčebné výživy.

Jsem absolventkou magisterského programu Nutriční specialista na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kde jsem v roce 2022 také úspěšně zakončila postgraduální studium v oboru Hygiena, preventivní lékařství a epidemiologie.

Cena

Studenti MENDELUZDARMA
Zaměstnanci MENDELUZDARMA

Jak služby využít?

  • Máte-li zájem o konzultaci s nutriční terapeutkou, objednejte se prostřednictvím přihlašovacího formuláře.
  • Odesláním přihlášky dáváte souhlas k poskytnutí vašich osobních údajů (jméno, e-mail) naší externí konzultantce.
  • Jakmile vám nutriční terapeutka nabídne e-mailem možné termíny schůzky, je potřeba reagovat a některý termín potvrdit. Prosíme, pro jistotu si kontrolujte SPAM ve vaší e-mailové schránce. Bez vzájemně potvrzeného termínu (terapeutkou i klientem), nedoporučujeme s termínem schůzky počítat. Prosíme, neblokujte zbytečně volné termíny terapeutky a při domluvě reagujte svižně, jinak několikadenní prodlevou riskujete, že termíny budou nabídnuty jiným zájemcům.
  • Potřebujete se nás ještě na něco zeptat? Vaše dotazy nám pošlete na e-mail pcentrum@mendelu.cz, (prosíme, nazvěte předmět e-mailu „Nutriční poradenství“).
Uveďte Váš univerzitní e-mail
Popište, proč máte zájem o nutriční poradenství, co byste si rádi odnesli.

* Nezbytné údaje k odeslání přihlášky

Nepřeji si dostávat e-mailem newsletter poradenského centra.

Kliknutím na ‚Odeslat‘ potvrzuji, že jsem si přečetl/a informace o zpracování osobních údajů a porozuměl/a jim.