Aranžování květin pro mírně pokročilé

30. 9. 2020 -

Už jste absolvovali základni kurz aranžování a chcete se naučit ještě více? Máme pro vás kurz pro pokročilejší techniky - kytice do konstrukce a paralelní aranžmá.

Možnost zakoupení kurzu na dárkový poukaz.

Aranžování květin pro míně pokročilé - Kytice do konstrukce a paralelní aranžmá

Komu je kurz určen

Kurz je určen pro ty, kteří již absolvovali kurz pro začátečníky a chtějí se naučit něco nového.

Účastníci se v rámci kurzu zorientují ve floristických pojmech, naučí se techniku kytice do konstrukce a paralelní aranžmá (ukázky najdete ve fotogalerii).

Teoretická část:

- estetické zpracování kytice do konstrukce

- technické možnosti vytvoření konstrukce pro kytice

- způsoby zapracování dalších materiálů do kytice

- tvorba paralelního aranžmá s estetickým i technickým zpracováním této dekorace

Praktická část:

- estetika a technika zaměřená na tvorbu kulaté kytice v konstrukci

- estetika a technika tvorby paralelního aranžmá

- naučíte se, jak pracovat s rostlinným materiálem, materiálem ke konstrukci, doplňkovými materiály, který lze při tvorbě kytic a aranžmá využít

V praktické části si každý účastník vytvoří konstrukci a do ní kytici a paralelní aranžmá v nádobě, které si odnese domů. Materiál na výrobu je v ceně kurzu.

Informace o lektorovi

Ing. Lukáš Kouřil
Absolvent SZaŠ Brno – Bohunice a Mendelovy univerzity v Brně – Zahradnické fakulty v Lednici. Účastník floristických soutěží v České a slovenské republice. Mnohaletý florista v předním brněnském květinářství. Držitel certifikátu „Bridal Bouquets“ německé floristky Wally Klett. Předvádějící na květinových předváděcích akcích jak v ČR, tak i na Slovensku. Lektor floristických kurzů. Člen floristické hodnotící jury. V roce 2016 založil vlastní květinářství, které se zabývá prodejem a zakázkovou floristickou vazbou.

Jednodenní, 5 hodin (sobotní kurzy od 10 do 16 hod., pracovní dny od 14 do 19 hod.), max. 13 osob

Termín kurzu

Nové termíny kurzu budou vypsány, jakmile to bude možné (jaro 2021).

Kurz lze koupit na dárkový poukaz.

2 250 Kč

V ceně kurzu je zahrnut veškerý materiál na kytici a dekoraci, které si účastníci odnesou domů.

Možnost zakoupení kurzu na dárkový poukaz.

Podmínky účasti

• zaslání přihlášky
  • úhrada účastnického poplatku

Kurz bude realizován při dostatečném počtu přihlášených.

organizační zajištění

Ing. Veronika Mikulenková