Poradenské a profesní centrum

Vítejte na stránkách Poradenského a profesního centra.

Poradenské a profesní centrum je součástí vysokoškolského ústavu Institutu celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně. Vzniklo v lednu roku 2008 a poskytuje ucelený systém studijních, psychologických, sociálních, speciálně-pedagogických a kariérových služeb. Poradenské služby jsou nabízeny uchazečům o studium, stávajícím studentům, absolventům a zaměstnancům univerzity i široké veřejnosti. Spektrum našich služeb je poměrně široké, v současné době se orientujeme především na individuální poradenství (terapii), skupinové poradenství - rozvojové kurzy, poradenství kariérové a poradenství pro studenty a uchazeče se specifickými vzdělávacími potřebami.


Aktuality

 

Aktuální nabídka seminářů

 

Relaxace je jednou z forem řízeného odpočinku. Přijďte si nacvičit jednu z metod řízené relaxace 26. 11. 2019.

Poradenské centrum

Nově nabízíme individuální poradenství určené pro studenty a zaměstanance MENDELU a účastníky U3V MENDELU s poruchami řeči.

Poradenské centrum

Vážení studenti, dovolte, abychom vás za Poradenské a profesní centrum (dále PPC) požádali o vyplnění následujícího dotazníku.

Poradenské centrum

V tomto kurzu se dozvíte o principech úročení, přínosech a nebezpečí vyplývající z využívání běžných finančních produktů z oblasti...

Poradenské centrum

Interaktivní zážitkový seminář s prvky skupinové dynamiky 19. 11. 2019.

Poradenské centrum

O co se jedná?
Psychologická diagnostika složená z testové baterie, která je administrována skupinově a trvá přibližně čtyři hodiny. Testování...

Poradenské centrum

Chcete vypustit stres po zkouškovém? Zastavte se zrelaxovat dopoledne 7. 12. 2019!

Poradenské centrum

aneb víte, na co jedete? Zjistěte to na kurzu Motivace 26. 11. 2019!

Poradenské centrum

Jak důležitý je první dojem? A jaký první dojem mimoděk zanecháváme ve druhých? Můžeme ho (po)změnit? Přijďte na oblíbený workshop 19.

Poradenské centrum

 

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: