Poradenské a profesní centrum


Poradenské a profesní centrum vzniklo v lednu roku 2008, je součástí vysokoškolského ústavu Institutu celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně.


Co nabízíme

Poskytujeme ucelený systém studijních, psychologických, sociálních, speciálně-pedagogických a kariérových služeb, v současnosti se orientujeme především na poradenství individuální (terapii) a skupinové – rozvojové kurzy, kariérové poradenství, poradenství pro studenty a uchazeče se specifickými vzdělávacími potřebami. 

Poradenské služby nabízíme studentům, absolventům a zaměstnancům MENDELU, uchazečům o studium i široké veřejnosti. 

Kalendář kurzů Poradenského a profesního centra


Aktuálně v Poradenském a profesním centru

 

Chcete zvládnout zkoušku z anglického jazyka a nejste si jisti v kramflecích. Přihlašte se na kurz angličtiny!

Poradenské centrum

Chcete si doma pravidelně zacvičit, ale nevíte co? Pravidelně cvičíte, ale nevíte, jestli to děláte správně? Bolí vás záda a rádi byste s tím něco udělali? 25. 2. 2020 je tu pro vás...

Poradenské centrum

Umíte říkat "ne"? Víte co chcete a umíte si o to říct? Umíte někoho pochválit či pochvalu přijmout? Poskytnout druhému konstruktivní kritiku, když je potřeba, případně takovou zpětnou...

Poradenské centrum

Přijďte si ujasnit, jak nejlíp vyšperkovat svůj životopis 5. 3. nebo 14. 4. 2020.

Poradenské centrum

Láká Tě svoboda v podnikání, ale nevíš jak začít? Bojíš se rizik nebo nedostatku peněz? Pak doraz na první byznys kurz svého druhu 10. 3. 2020. Minimum teorie, maximum praxe. Krok za krokem...

Poradenské centrum

Točí se vám hlava z právních norem a paragrafů? Přijďte zjistit, jak mnoha věcem předejít nebo je zdárně vyřešit, 11. 3. 2020!

Poradenské centrum

Zajímá Vás, jak máte rozloženou inteligenci? Jaké její oblasti jsou dominantní a jaké naopak méně? Pak využijte jedinečnou možnost to zjistit 12. 3. 2020!

Poradenské centrum

Získejte ztracenou jistotu a pište bez pravopisných chyb. Naučíme vás to 12. 3. 2020!

Poradenské centrum

Cítíte se unavení? Byla pro vás zima zatěžkávací zkouškou? S příchodem jara je ten správný čas na dobití baterek a připravení sebe sama na nový přísun radosti a energie. Přijďte si...

Poradenské centrum

Trávíte všechen svůj čas učením a zažíváte každé zkouškové "nervy"? Pojďte se dozvědět o technikách efektivního učení, které zvládne každý! 13. 3. a 8. 4. učení s přehledem...

Poradenské centrum

Co Vás v životě pohání vpřed? A z čeho a kde toto palivo načerpat? K čemu je dobré znát svou životní motivaci? Přijďte to zjistit na kurz 19. 3 2020!

Poradenské centrum

Opakujeme workshop pro akademické i neakademické pracovníky MENDELU, 20.3. 2020.

 

Poradenské centrum

Chcete nastartovat tělo pro jarní očistu? Chcete zmírnit jarní únavu? Přijďte na worshop 20. 3. 2020! 

Poradenské centrum

Přijďte si otestovat, jak umíte pracovat pod časovým tlakem nebo jaké jsou vaše osobnostní rysy či inteligence! 26. 3. 2020 nabízíme možnost.

Poradenské centrum

Víte, proč si s někým hned padnete do oka a s jiným člověkem nemůžete najít společnou řeč? K jakému komunikačnímu stylu nás předurčuje naše osobnost? Přijďte to zjistit 26. 3. 2020!

Poradenské centrum

Přijďte na lekci jógy, kde se naučíte jednoduché pozice pro nastartování organizmu při jarní únavě a "vycucnutí" z učení, 28. 4. 2020!

Poradenské centrum

Obava, strach, úzkost, panika, fobie, nerovozita, tréma... Pojď se s námi podívat strachu do očí 15. 4. 2020!

Poradenské centrum

Jak efektivně reagovat na manipulaci? Dozvíte se na kurzu 15. 4. 2020.

Poradenské centrum

Kultivovace mysli? Prostřednictvím meditace je to možné. Jaké to je, můžete přijít ochutnat 17. 4. 2020.

Poradenské centrum

Naučte se efektivně pracovat s vaším časem, dobře plánovat a stanovovat cíle. Poradíme, ukážeme 22. 4. 2020.

Poradenské centrum

Přijďte si uspořádat myšlenky a vlastní plány. Přijďte si vytvořit myšlenkovou mapu, která vás povede, 23. 4. 2020.

Poradenské centrum

Jak důležitý je první dojem? A jaký první dojem mimoděk zanecháváme ve druhých? Můžeme ho (po)změnit? Přijďte na oblíbený workshop 29. 4. 2020.

Poradenské centrum

Trápí vás logopedické obtíže? Není pozdě je řešit! Nabízíme individuální poradenství pro studenty a zaměstanance MENDELU a účastníky U3V MENDELU s poruchami řeči.

Poradenské centrum

Služba je určena pro studenty se specifickými poruchami učení, sluchovým a zrakovým postižením a s postižením horních končetin, kteří mají aktivní studium na MENDELU. Služba je poskytována...

Poradenské centrum

Chcete více porozumět problémům s jídlem? Znáte někoho, koho se týká porucha příjmu potravy, nebo se s ní potýkáte sám/sama?

Poradenské centrum

 

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: