Zeptejte se studentů

Zajímají vás zkušenosti našich studentů se studiem na ICV? Chtěli byste vědět, jak probíhá výuka, jak se hodnotí úspěšnost studia pomocí kreditů, jak se studentům daří spojit práci se studiem v kombi formě studia? Napadají vás jiné otázky ohledně průběhu studia? Napište našim studentům.

 

František Škvrna - ambasador pro prezenční studium

 

František Škvrna - ambasador pro prezenční studium

Už během studia na střední škole jsem přemýšlel o tom, že bych se rád vydal cestou učitele. Protože mě bavil obor, který jsem studoval, chtěl jsem své vědomosti a postřehy z praxe předávat dál. Nejlepší způsob tak pro mě bylo jít na peďák. Našel jsem přímo obor Učitelství praktického vyučování u nás na Mendelce. Byla to pro mě jasná volba. Studuji, co mě baví, a v budoucnu budu moct i já přispět k tomu, aby ostatní mohli dělat, co je zajímá a naplňuje.

Na ICVéčku se mi líbí skvělá přátelská atmosféra. Rád vám povím víc o studentském životě na MENDELU a jako předseda Studentského spolku ICV vás zvu na všechny akce.

 

 

Ludmila Kalfasová - ambasadorka pro kombinované studium

 

Ludmila Kalfasová - ambasadorka pro kombinové studium

Pro studium na ICV jsem se rozhodla proto, že chci získat potřebnou kvalifikaci pro výkon povolání učitelské profese na SOU. Dalším důvodem bylo, že jsem se chtěla v životě posunout dál, získat větší rozhled, nové, užitečné informace. A ICV pro mě mělo nejatraktivnější nabídku studia.

Souběžně se studiem na MENDELU pracuji na základní škole jako asistentka pedagoga, věnuji se svým pěti dětem a koníčkům, kterými jsou sport, zahrádka a četba.

Na MENDELU se mi vedle samotných přednášek nejvíce líbí setkávání se spolužáky. Ráda také chodím do univerzitního arboreta, kde čerpám sílu a inspiraci pro další dny.


Zeptejte se studijní referentky

Máte dotazy ohledně přihlášky ke studiu, jaké přílohy je třeba dát k přihlášce, jestli si můžete nechat uznat nějaké předměty z předchozího studia, jak probíhá přijímací řízení nebo jiný podobný dotaz?

Své otázky ohledně administrativy studia nebo k programu Aplikovaná pedagogická studia, který budeme otevírat zcela nově, posílejte studijní referentce.  

Iva Urbánková - studijní referentka                              


Bc. Iva Urbánková - 
studijní referentka

telefon: 545 135 208

 

 

 

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: