Navazující dvouleté studium

Dvouleté studium na Univerzitě třetího věku MENDELU je určeno pro absolventy Základního tříletého studia ukončeného promocí. Je tvořeno přednáškami, které obsahují témata klíčových oborů všech fakult Mendelovy univerzity v Brně, tj. Agronomické fakulty, Lesnické a dřevařské fakulty, Provozně ekonomické fakulty, Zahradnické fakulty, Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií a Institutu celoživotního vzdělávání, Jejich célem je rozšíření znalostí z předchozího studia. Tematické přednášky jsou doplněny o terénní cvičení, semináře či workshopy.

Vyučující: průřezově zastoupeny všechny fakulty MENDELU a ICV
Forma výuky: prezenční (při omezení prezenční výuky přechod na vysílání na kanálu Youtube)
Rozsah: 20 x 150 minut
Termín: Přednášky probíhají ve výukovém období jednotlivých semestrů (říjen až prosinec; březen až květen), a to 1 x týdně.
Čas: viz programy přednášek níže
Cena za semestr (10 přednášek): 680 Kč (informace k platbě obdržíte v potvrzovacím e-mailu do několika dnů od přihlášení)

Programy přednášek:
1. ročník - program přednášek ZDE.
2. ročník - program přednášek ZDE.

Přihlásit do 1. ročníku se můžete ZDE