Základní tříletý studijní program: Člověk a příroda na začátku třetího tisíciletí I.

Základní tříleté studium na Univerzitě třetího věku MENDELU je tvořeno přednáškami, které obsahují témata klíčových oborů všech fakult Mendelovy univerzity v Brně, tj. Agronomické fakulty, Lesnické a dřevařské fakulty, Provozně ekonomické fakulty, Zahradnické fakulty, Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií a Institutu celoživotního vzdělávání. Tematické přednášky jsou doplněny o terénní cvičení, semináře či workshopy.

Vyučující: průřezově zastoupeny všechny fakulty MENDELU a ICV
Forma výuky: prezenční (při omezení prezenční výuky přechod na vysílání na kanálu Youtube)
Rozsah: 20 x 150 minut
Termín: Přednášky probíhají ve výukovém období jednotlivých semestrů (říjen až prosinec; březen až květen), a to 1 x týdně.
Čas: viz programy přednášek níže
Cena za semestr (10 přednášek): 680 Kč (informace k platbě obdržíte v potvrzovacím e-mailu do několika dnů od přihlášení)

Programy přednášek:
1. ročník - program přednášek ZDE.
2. ročník - program přednášek ZDE.
3. ročník - program přednášek ZDE.

Přihlásit do 1. ročníku se můžete ZDE