Univerzita třetího věku v době pandemie

Pandemie koronaviru na Univerzitě třetího věku zastavila od 3. března prezenční výuku. Nově nabízíme online kurzy zaměřené na různá zajímavá témata. Vedle toho bychom Vám rádi opět zprostředkovali i další zajímavé zdroje, kterými můžete nejen rozšiřovat své znalosti a dovednosti, ale také s nimi můžete relaxovat. Materály budou pravidelně aktualizovány v měsíčních intervalech až do prázdnin.

V sekci STUDIUM přinášíme odkazy na videosekvence, odborné i popularizační články či audio- a videoreportáže nejen našich akademiků a odborníků z praxe.

V sekci VOLNÝ ČAS přinášíme odkazy na zajímavé online kulturní akce, tipy na čtení či kreativní tvoření. Nechybí ani videolekce cvičení, speciálně vytvořené pro seniory, které můžete cvičit v prostředí domova.

V sekci PREVENCE přinášíme odkazy na výukové lekce na témata bezpečnosti seniorů, které vznikají v rámci projektu „Kompetentní trenér - bezpečný senior. Výměna osvědčených postupů pro efektivní vzdělávání dospělých nad 55 let“ (SAFER 55+).