Pravidla pro vstup do areálu MENDELU

 

Prokázání bezinfekčnosti jedním z možných způsobů (OTN - očkování, test nebo nemoc):

  • PCR test ne starší než 7 dní
  • antigenní test ne starší než 72 hodin
  • doklad o očkování, nejdříve však 14 dní po aplikaci druhé dávky
  • potvrzení o prodělaném onemocnění do 180 dnů

 

Platí povinnost mít ochranu dýchacích cest s účinností alespoň 94 % (bez výdechového ventilu) dle příslušných norem (např. respirátory FFP2 či KN 95, nanoroušky).


 

Platba kartou dočasně pozastavena

Omlouváme se, ale z technických důvodů momentálně avizovaná platba kartou není možná. Jakmile budou technické obtížení vyřešeny a možnost platby kartou obnovena budeme Vás informovat. Děkujeme za pochopení. 


 

Mezigenerační univerzita jako příklad dobré praxe

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR vydalo Sborník dobré praxe v oblasti péče o seniory. Je nám velkou ctí, že naše Mezigenerační univerzita MENDELU byla za Jihomoravský kraj vybrána jako příklad dobré praxe v oblasti mezigeneračních vztahů a dobrovolnictví. Kompletní sborník příkladů dobré praxe naleznete ZDE.


Prázdninová škola aranžování

Jsme velmi rádi, že jsme mohli osobně přivítat první posluchačky zpět na prezenčních kurzech. Ve dnech 13. - 15. 7. proběhly Prázdninové školy aranžování, kde si mohly posluchačky společně s lektorkou Ing. Lenkou Stejskalovou připravit vazby jak z trvanlivých, tak čerstvých řezaných květů. Více fotografií z jejich tvorby naleznete v naší fotogalerii. Pokud Vás kurz zaujal můžete se přihlásit na Kurz aranžování nebo kurz Podzimního aranžování.


 

Fotostřípky ze zákulisí online výuky v letním semestru 2020/2021

V naší fotogalerii Vám přinášíme fotografie z přípravy online výuky, která probíhala v letním semestru 2020/2021. Osmi online kurzů se zůčastnilo více než 300 posluchaček  a posluchačů. Velmi nás těší, že se naše posluchačky a posluchači vydali novými vzdělávacími cestami a úspěšně semestr zvládli. 


 

 

 

 

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: