Semináře pro rozvoj zaměstnanců MENDELU

13. 3. 2023

V březnu odstartuje na Institutu celoživotního vzdělávání nová série vzdělávacích seminářů pro zaměstnance naší univerzity, zaměřená na jejich osobní rozvoj.

Pro akademicko-výzkumné a neakademické pracovníky je i v letošním roce připravená široká nabídka seminářů. Díky nim si mohou vylepšit například své prezentační dovednosti, zjistit, jak efektivně pracovat se svým časem, jak zvládat stres a konflikty, jak být asertivní nebo jak napsat grantový projekt. Vedle skupinových seminářů si mohou zaměstnanci domluvit také individuální koučink.

Vysokoškolští pedagogové mohou vybírat z nabídky seminářů, které se budou věnovat například vedení výuky a způsobům motivace studentů ke spolupráci, využívání didaktických pomůcek ve výuce nebo nastavení kritérií úspěšnosti při zkoušení. Pedagogové, kteří hledají cestu, jak zlepšit svou výuku, mohou požádat o individuální zpětnou vazbu na styl své výuky a o individuální konzultace v oblasti vzdělávání.

Vedoucí pracovníci mají možnost absolvovat vzdělávací semináře týkající se manažerských dovedností a dále využít individuální organizační poradenství.

Veškeré vzdělávání a rozvoj je pro zaměstnance MENDELU zdarma. Klikněte sem pro bližší informace a přihlášení.