Nutriční poradenství
 

Nabízíme využití služeb nutriční terapeutky se specializací na výživu dětí a dospělých. Pro studenty a zaměstnance MENDELU zdarma!

  • kompletně zhodnotí váš nutriční stav vzhledem k vašemu jídelníčku a pohybové aktivitě;
  • poskytne poradenství v oblasti správné stravy a sportovní výživy;
  • poradí vám, jaké potraviny by měly být součástí vašeho jídelníčku, abyste předešli deficitu některé z živin, stravujete-li se alternativním způsobem jako je například veganství;
  • nabídne podporu i odborné rady potřebné k řešení situace spojené s poruchou příjmu potravy, strachu z jídla nebo s nedostatečnou motivací ke správnému životnímu stylu;
  • nabídne možnost dlouhodobého vedení s psychoterapeutickým přístupem a s využitím motivačních rozhovorů cíleného na podporu zdravého životního stylu.

Výhody spolupráce

 

  • Sami si volíte cíle i dílčí kroky spolupráce.
  • Témata jednotlivých sezení odpovídají Vašim aktuálním otázkám a potřebám.
  • Směřování od režimu směrem k naslouchání potřebám vlastního těla a schopnosti si svůj jídelníček sestavovat samostatně a přirozeně.

Naše nutriční poradkyně

 

Mgr. Pavlína Kosečková je absolventkou magisterského oboru nutriční specialista a bakalářského oboru nutriční terapeut na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Poskytuje poradenství v oblasti správné stravy, sportovní výživy i léčebné výživy. Konzultace jsou vedené s psychoterapeutickým přístupem a s využitím motivačních rozhovorů. V současné době se věnuje postgraduálnímu studiu oboru Hygiena, preventivní lékařství a epidemiologie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. Přednáší na LF MU, kde se věnuje také výzkumu na téma Kontaminanty v potravinách jako rizikový faktor ve veřejném zdraví. 


Individuální sezení probíhají v konzultační místnosti Poradenského a profesního centra, Zemědělská 5,  1. patro. 

Neváhejte se objednat.

Přihlašovací formulář

 

*nezbytné údaje k odeslání přihlášky

  

Antispam

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: