Internetové poradenství


Součástí služeb Poradenského a profesního centra ICV MENDELU je nově internetové poradenství. Jedná se o poradenství, které probíhá formou emailové komunikace. Je určeno studentům a zaměstnancům MENDELU, kteří nemohou či nechtějí komunikovat s odborníkem osobně na základě předchozího objednání. Můžete se na nás obrátit s dotazy, který se týkájí jednotlivých služeb poradenského centra, tj. psychologického poradentsví, kariérového poradenství a podpory studentů se specifickými potřebami. Pracovníci, kteří na Vaše e-maily odpovídají, jsou absolventy specializovaného výcviku Internetového poradenství.

K využití internetového poradenství nemusíte nikam docházet ani se objednávat, stačí mít internetové připojení a e-mailovou schránku, kterou si můžete zřídit jen za účelem kontaktování poradenského centra.

Můžete nám zaslat zprávu přímo ze své emailové schránky, a to na pcentrum.mendelu@gmail.com, nebo využít níže uvedeného webového formuláře, kde ale také musíte uvést email, abychom Vás mohli zpětně kontaktovat.

Odpovíme Vám nejpozději do 7 pracovních dní od obdržení dotazu (v případě čerpání dovolených nedokážeme tuto lhůtu zaručit).

Etický kodex internetového poradenství


Webový formulář

  

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: