Rozřazovací test

Dobrý den,

jsme rádi, že máte zájem o jazykový kurz, který pořádá Institut celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně. Lektorky kurzů angličtiny si pro Vás připravily testy o 20 otázkách, které by Vám měly napovědět, jakou pokročilost si zvolit. Testy odpovídají požadavkům a obsahu jednotlivých pokročilostí námi nabízených kurzů.

Jak test vyplnit

Po spuštění testu se Vám budou zobrazovat jednotlivé úkoly. Volbu vyberete zakliknutím Vaší odpovědi a jejím odesláním. Každý úkol má pouze jedno správné řešení.

Výsledek testu se dozvíte okamžitě.

Testy angličtiny jsou koncipované lineárně. Pokud budete mít dostatek bodů, doporučujeme pokračovat v testu vyšší úrovně, abyste zjistili maximum svých vědomostí.

UPOZORNĚNÍ: Výsledky jsou pouze orientační, nezávazné a volba úrovně záleží pouze na Vás.