Oddělení dalšího odborného vzdělávání

 

Potřebujete si rozšířit své odborné znalosti z oblasti pedagogiky, ekonomie, potravinářství, zemědělství, lesnictví, techniky nebo IT? Oddělení dalšího odborného vzdělávání ICV MENDELU připravuje pro zájemce z řad odborné i široké veřejnosti pestrou škálu odborných, jazykových a zájmových kurzů a seminářů.

  • Naše nabídka zahrnuje akreditované i neakreditované kurzy s variabilní délkou, a to od jednodenních kurzů až po dvouleté vzdělávací programy.
  • Témata a zaměření našich kurzů často obměňujeme s ohledem na poptávku zákazníků a na aktuální situaci na trhu.
  • Díky všestrannému zaměření fakult Mendelovy univerzity jsme také schopni připravit a zorganizovat vzdělávací kurzy na míru, dle přání zákazníků. Při přípravě kurzů a vytváření vzdělávacích programů úzce spolupracujeme s akademickými pracovníky MENDELU i s odborníky z praxe.
  • Kurzy a semináře probíhají v příjemném a moderním prostředí. Máme k dispozici 13 školících místností s různou kapacitou. Od menších učeben pro výuku ve skupinkách od 6 osob, až po konferenční místnosti nebo posluchárny, určené pro semináře nebo konference až pro 110 osob.

Nabízíme také možnost zakoupení dárkového poukazu pro vaše blízké, kamarády nebo kolegy na jakýkoliv kurz v naší nabídce.


Kompletní nabídku našich kurzů naleznete v záložkách vlevo, přehled o aktuálně vypsaných kurzech naleznete zde.

V případě Vašeho zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši účast.

 

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: