Psychologická podpora studentů v Lednici

8. 2. 2022

Studenti a zaměstnanci Zahradnické fakulty mohou využít psychologických služeb přímo v Lednici.

I pro studenty a zaměstnance Zahradnické fakulty je tu možnost využít zdarma psychologických služeb. Poradenské a profesní centrum dlouhodobě spolupracuje s psycholožkou Mgr. Janou Trčkovou, která sídlí přímo v Lednici.

Máte zájem o službu?

• V případě dotazů či zájmu o službu napište na pcentrum@mendelu.cz. Do předmětu mailu uveďte „Lednice“, děkujeme.
  • Prosíme, popište, proč máte zájem o službu, s čím za námi přicházíte.
  • Kontrolujte svůj e-mail (i SPAM), kam vám pošleme bližší informace k termínům konzultace.
  • Jakmile vám paní psycholožka nabídne možné termíny, je potřeba reagovat a některý termín potvrdit.
  • Bez vzájemně potvrzeného termínu (psycholožkou i klientem), nedoporučujeme s termínem setkání počítat.
  • Neblokujte, prosím, zbytečně volné termíny paní psycholožky a reagujte při domluvě svižně. Několikadenní prodlevou riskuje, že budou termíny nabídnuty jiným studentům.

Bližší informace k dalším možnostem využití služby naleznete na stránce Psychologické poradenství. Věříme, že budete spokojeni.

V případě akutní potřeby psychologické podpory doporučujeme kontaktovat Krizové centrum FN Brno. Další možné kontakty naleznete zde.