Online den otevřených dveří na ICV MENDELU

19. 3. 2021 -

Vítáme všechny zájemce o bakalářské studium. I když online Den otevřených dveří už proběhl, video prohlídka ICV nebo prezentace studijních programů jsou stále k dispozici.

Studuj, aplikuj, poznávej, praktikuj...

Hledáte studium v oblasti pedagogiky, v přátelském prostředí, se zaměřením na praxi a chtěli byste se stát profesionály v oblasti vzdělávání? Pak jste tady správně. Pojďte zjistit víc informací o studiu u nás.

• Podívejte se na video prohlídku ICV. Naši studenti vám ukáží učebny, studijní oddělení i místo pro odpočinek. Absolventi se podělí o svoje dojmy ze studia u nás.

• Poslechněte si informace o našich bakalářských studijních programech Učitelství praktického vyučování a odborného výcviku a Aplikovaná pedagogická studia. Programy představí jejich garanti a pedagogové. Zjistíte, co je obsahem studia, kde budete moct pracovat po jeho dokončení, jak proběhne přijímací zkouška a další užitečné informace.

• Napište studijní referentce nebo našim studentským ambasadorům. Studijní referentka vám ochotně odpoví na dotazy ohledně přijímacího řízení, uznávání předmětů z předchozího studia, stipendií, ubytování na kolejích a řadu dalších. Studenti se rádi podělí o svoje zkušenosti se studiem na ICV.

Iva Urbánková - studijní referentka

Iva Urbánková
studijní referentka

Ludmila Kalfasová - ambasadorka pro kombinované studium

Ludmila Kalfasová
ambasadorka pro kombinované studium

František Škvrna - ambasador pro prezenční studium

František Škvrna
ambasador pro prezenční studium

Podrobné informace o studijních programech

Přihlášky ke studiu přijímáme do 15. 4. 2021.

Děkujeme za váš zájem a budeme se těšit, že rozšíříte naše řady studentů :-)