Online den otevřených dveří na ICV MENDELU

4. 1. 2021 -

Zveme všechny zájemce o bakalářské studium na Den otevřených dveří, který proběhne online v pátek 5. 2. 2021.

Studuj, aplikuj, poznávej, praktikuj...

Hledáte studium v oblasti pedagogiky, v přátelském prostředí, se zaměřením na praxi a chtěli byste se stát profesionály v oblasti vzdělávání? Pak si zapište do diáře datum Dne otevřených dveří na ICV MENDELU 5. 2. 2021. Začínáme v 10:00 h.

Na tento den právě pro vás připravujeme:

• prezentaci našich bakalářských studijních programů Učitelství praktického vyučování a odborného výcviku a Aplikovaná pedagogická studia. Programy představí jejich garanti. Zjistíte, co je obsahem studia, kde budete moct pracovat po jeho dokončení, jak proběhne přijímací zkouška a další užitečné informace.
  • video prohlídku ICV, kterou vás provedou naši studenti. Ukáží vám učebny, studijní oddělení, místo pro odpočinek, menzu i knihovnu. Absolventi se podělí o svoje dojmy ze studia u nás.
  • chat se studijní referentkou a se studentskými ambasadory v čase 10:00 - 15:00 h. Studijní referentka vám ochotně odpoví na dotazy ohledně přijímacího řízení, uznávání předmětů z předchozího studia, stipendií, ubytování na kolejích a řadu dalších. Studenti se rádi podělí o svoje zkušenosti se studiem na ICV. Chat proběhne prostředníctvím schůzky v aplikace Google Meet.

Prezentaci bakalářských programů, video-prohlídku i odkaz na chat doplníme právě na tuto stránku. Sledujte nás.

Naši nabídku studijních programů si můžete prohlédnout už teď kliknutím sem.

Stejně tak už teď můžete kontaktovat studentské ambasadory nebo studijní referentku.

Těšíme se na vás i na vaše dotazy!