Nutriční poradenství

5. 7. 2020 -

Co způsobuje poruchy příjmu potravit? A jak na ně? Jak uzpůsobit svůj jídelníček, když sportujeme nebo máme potravinové intolerance?

Nabízíme využití nutriční poradny

Přijďte s nutriční terapeutkou Mgr. Pavlínou Kosečkovou detailně probrat svůj jídelníček. Pomůže vám jej nastavit na míru a nabídne systematické vedení a podporu při jeho úpravách, jako např. nastavení správné velikosti porcí a obsahu základních živin v jídelníčku.

Nutriční poradna je určena všem, kteří berou své stravování vážně, zajímají se o trendy z oblasti sportovní, zravé i léčebné výživy nebo mají obtíže spojené s poruchami příjmu potravy. Nabízíme možnost dlouhodobého vedení zacíleného na zlepšení zdravotního stavu.

Pro studenty a zaměstnance MENDELU je služba zdarma! Probíhá formou individuálního setkání.

Individuální konzultace

• témata jednotlivých setkání odpovídají vašim aktuálním otázkám a potřebám
  • dostanete nejnovější ověřené informace z oblasti zdravé, léčebné a sportovní výživy
  • získáte podporu i odborné rady potřebné k řešení situace spojené s poruchou příjmu potravy
  • budete směřováni od režimu k naslouchání potřebám vlastního těla
  • podpoříme vaši shcopnost si svůj jídelníček sestavovat samostatně a přirozeně

Pro objednání, prosím, vyplňte přihlašovací formulář.