Jazykové kurzy od 27. září 2021

24. 8. 2021 -

Naučte se skvěle nový jazyk nebo zdokonalte ten, co již umíte! Vždyť v současné době cizí jazyky potřebujeme na každém kroku - v zaměstnání, v osobním životě i na dovolené.

Jazykové kurzy

Vybertsi z naší široké nabídky jazykových kurzů v různých úrovních. Kurzy jsou vedeny zkušenými lektory a probíhájí v příjemném a moderním prostředí.

Prohlédněte si naši nabídku již nyní a upravte si svůj rozvrh na letní semestr.

Nabízíme jazyky:

• ANGLIČTINA, ANGLICKÁ KONVERZACE
  • NĚMČINA
  • ŠPANĚLŠTINA
  • FRANCOUZŠTINA
  • RUŠTINA

Časová dotace jazykových kurzů je 24 hodin (1x2 hodiny týdně) - zimní semestr.

Kurzy budou otevřeny od 27. září 2021.

Kurzy jsou vhodné pro všechny, kdo mají zájem si rozšířit své jazykové znalosti - od těch, kteří příslušný jazyk neznají až po ty, kteří chtějí své jazykové znalosti dovést k dokonalosti. Pro zájemce z MENDELU (všech fakult) nabízíme finanční zvýhodnění.

V případě, že se kurzy z důvodu epidemiologické situace nebudou moci konat prezenčně, budou některé úrovně převedeny na online formuBližší informace k jednotlivým jazykovým kurzům včetně dne a času výuky naleznete na webové stránce:

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte:

Ing. Magdalena Hábová

magdalena.habova@mendelu.cz