Informace k fungování poradenského centra - přecházíme na online

12. 10. 2020 -

Aktuální opatření poradenského centra platná od 12.10. 2020

Vážení a milí návštěvníci poradenského centra,

od 12. října se mění barva univerzitního semaforu na červenou a s ní přichází i změny ve fungování Poradenského a profesního centra. Jednotlivá opatření si můžete podrobněji prostudovat na speciálně zřízeném webu Koronavirus MENDELU

Co je stejné?

Stále nabízíme kurzy a semináře a to formou online, jejichž aktualizovaný seznam naleznete v kalendáři kurzů. Nejčastější platformou pro realizaci kurzů je TM Teams, podrobněji v anotaci každého kurzu.

Individuální konzultace můžete také využívat, opět online. Na distanční konzultace se mění i již domluvené termíny, k případné změně termínu nebo podrobnější domluvě, se prosím ozvěte konkrétní kolegyni.

Co je jinak?

Bohužel jsou dočasně zrušeny všechny tréninky EEG biofeedback vzhledem k nemožnosti realizace na dálku. Biofeedback terapeutka Mgr. Blanka Piorecká se všem klientům ozve, jakmile bude opět možné pokračovat.

Jakákoli osobní návštěva Poradenského a profesního centra není možná. Spojit se s námi můžete telefonicky, mailem (pcentrum@mendelu.cz) nebo pomocí facebooku - Poradenské a profesní centrum MENDELU.

Dáme vám vědět, jakmile se opatření zmírní. Prozatím společně usilujme o zajištění zdraví a bezpečnosti nás všech.

Přejeme mnoho sil a studijního odhodlání!

Tým Poradenského a profesního centra