Dny otevřených dveří na ICV MENDELU

17. 12. 2021 -

Vítáme všechny zájemce o bakalářské studium. I když online Dny otevřených dveří už proběhly, máte stále možnost si prohlédnout ICV, poslechnout si informace o studijních programech, nebo nám napsat.

Jestli byste se v budoucnu rádi věnovali vzdělávání dospělých nebo byste chtěli pracovat jako učitelé na středních odborných školách, budou pro vás naše studijní programy to pravé. Pojďte zjistit víc.

Prohlédněte si ICV s našimi studenty

Ukáží vám učebny, studijní oddělení i místo pro odpočinek. Absolventi se podělí o svoje dojmy a zkušenosti ze studia.

Poslechněte si informace o studijních programech

Garanti studijních programů Aplikovaná pedagogická studia a Učitelství praktického vyučování a odborného výcviku vám poví, co je obsahem studia, kde budete moct pracovat po jeho dokončení, jak proběhne přijímací zkouška a další užitečné informace.

Napište studijní referentce nebo studentským ambasadorům

Studijní referentka vám ochotně odpoví na dotazy ohledně přijímacího řízení, uznávání předmětů z předchozího studia, stipendií, ubytování na kolejích a řadu dalších. Studenti se rádi podělí o svoje zkušenosti se studiem na ICV.

Iva Urbánková - studijní referentka

Iva Urbánková
studijní referentka

Ludmila Kalfasová - ambasadorka pro kombinované studium

Ludmila Kalfasová
ambasadorka pro kombinované studium

František Škvrna - ambasador pro prezenční studium

František Škvrna
ambasador pro prezenční studium

Podrobné informace o studijních programech

Přihlášky ke studiu přijímáme do 15. 4. 2022.

Děkujeme za váš zájem a budeme se těšit, že rozšíříte naše řady studentů :-)