Dny otevřených dveří na ICV MENDELU

17. 12. 2021 -

Zveme všechny zájemce o bakalářské studium na Dny otevřených dveří, které proběhnou online v pátky 28. 1. a 4. 2. 2022.

Studuj, aplikuj, poznávej, praktikuj

Hledáte studium v oblasti pedagogiky? Chtěli byste se stát učitelem na SOŠ, nebo manažerem vzdělávání pro dospělé? Pak si zapište do diáře datum dnů otevřených dveří na ICV MENDELU v pátky 28. 1. 2022 a 4. 2. 2022. Pokaždé začínáme v 10:00 h. 

Co pro vás připravujeme?
  • Představení našich bakalářských studijních programů Aplikovaná pedagogická studia a Učitelství praktického vyučování a odborného výcviku. Zjistíte, co je obsahem studia, kde budete moct pracovat po jejich ukončení, jak proběhne přijímací zkouška a další užitečné informace. 
  • Video prohlídku ICV, kterou vás provedou naši studenti. Ukáží vám učebny, studijní oddělení, místo pro odpočinek, menzu i knihovnu. Absolventi se podělí o svoje dojmy ze studia u nás.
  • Chat se studijní referentkou a se studentskými ambasadory v čase 10:00 - 15:00 h. Studijní referentka vám ochotně odpoví na dotazy ohledně přijímacího řízení, uznávání předmětů z předchozího studia, stipendií, ubytování na kolejích a řadu dalších. Studenti se rádi podělí o svoje zkušenosti se studiem na ICV.   

 

Prezentaci bakalářských programů, video-prohlídku i odkaz na chat doplníme právě na tuto stránku. Sledujte nás.

Naši nabídku studijních programů si můžete prohlédnout už teď kliknutím sem.

 

Těšíme se na vás i na vaše dotazy!

 

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: