Kontrola osobních údajů v UIS

7. 9. 2020 -

Výzva pro studenty ICV MENDELU - zkontrolujte si, prosím, obratem Vaše kontaktní údaje, abychom Vás mohli rychle a efektivně informovat o závažných událostech.

Vážení studenti,

s ohledem na přetrvávající nepříznivou epidemiologickou situaci se na Vás obracíme s žádostí o kontrolu Vašich kontaktních údajů, které jsou uvedeny v univerzitním informačním systému.

Pozorně zkontrolujte správnost údajů, případně doplňte telefonické spojení a alternativní e-mailovou adresu pro případ, kdy by se na univerzitě vyskytlo onemocnění Covid-19, nebo nastala jiná závažná události, o které bychom Vás měli, ve Vašem zájmu, neprodleně informovat.

Kontrolu, prosím, proveďte obratem, nejpozději však do 11.9.2020 v UIS: Osobní administrativa -> Kontrola osobních údajů (nebo zde: https://is.mendelu.cz/auth/kontrola/) - ve spodní části stránky potvrďte správnost výše uvedených údajů.

Upravit nebo doplnit údaje můžete zde: Osobní administrativa -> Uživatelská nastavení -> Mé osobní údaje (nebo zde: https://is.mendelu.cz/auth/personalizace/pref.pl?zalozka=1;subzalozka=2)

Děkujeme a všem přejeme pevné zdraví a mnoho studijních úspěchů.

 

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: