Aranžování květin pro začátečníky

16. 10. 2021 -

Máte rádi květiny? Chcete se naučit vázat kytice? Přihlaste se do kurzu Aranžování květin pro začátečníky. Kurz můžete zakoupit i formou dárkového poukazu.

Aranžování květin pro začátečníky

Komu je kurz určen

Kurz je určen pro ty, co si chtějí vyzkoušet základy vazby a vytvořit si svoji kytici a dekoraci, která je bude těšit i po uplynutí kurzu doma na stole.

Pokud máte rádi květiny, jste kreativní a rádi tvoříte, kurz je přesně pro Vás :) Není třeba mít předešlé zkušenosti s aranžováním.

Účastníci se v rámci kurzu zorientují ve floristických pojmech.

Naučí se techniku vazby kulaté kytice a vyhotovení květinové dekorace na stůl.

Teoretická část:

• původ dovozu květin
  • ošetření a skladování květin
  • techniky vazeb
  • materiál a pomůcky používané ve floristice
  • základní pravidla při vázání květin

Praktická část:

• vazba kulaté kytice
  • aranžování dekorace na stůl (vypichována živými květy do florexové hmoty)

Informace o lektorovi

Ing. Lukáš Kouřil
Absolvent SZaŠ Brno – Bohunice a Mendelovy univerzity v Brně – Zahradnické fakulty v Lednici. Účastník floristických soutěží v České a slovenské republice. Mnohaletý florista v předním brněnském květinářství. Držitel certifikátu „Bridal Bouquets“ německé floristky Wally Klett. Předvádějící na květinových předváděcích akcích jak v ČR, tak i na Slovensku. Lektor floristických kurzů. Člen floristické hodnotící jury. V roce 2016 založil vlastní květinářství, které se zabývá prodejem a zakázkovou floristickou vazbou.

Jednodenní, 5 hodin (sobotní kurzy od 10 do 16 hod, pracovní dny od 14 do 19 hod), max. 13 osob

Termín kurzu

28.1.2022 (14-19)

1 650 Kč

V ceně kurzu je zahrnut veškerý materiál na kytici a vypichovanou dekoraci, které si účastníci odnesou domů.

Možnost zakoupení kurzu na dárkový poukaz.

Podmínky účasti

• zaslání přihlášky
  • úhrada účastnického poplatku

Kurz bude realizován při dostatečném počtu přihlášených.

organizační zajištění

Ing. Veronika Mikulenková