Veletrh pracovních příležitostí JobChallenge 11. 11. 2015

22. 8. 2015 -

Studenti pozor!

Do začátku studentského veletrhu pracovních příležitostí JobChallenge zbývá už jen pár dní. 

Neváhejte a osobně oslovte téměř 90 firem z různých oblastí!

Hledání pracovního uplatnění „z gauče“ se stává neefektivním, a právě proto byste měli jako studenti a absolventi využít jedinečnou příležitost oslovit zaměstnavatele osobně. V tomto roce na vás čeká téměř 90 zaměstnavatelů z různých oblastí. Stačí si jen vybrat, oslovit, zaujmout a budete na nejlepší cestě za získáním zaměstnání.  Pokud byste chtěli mít náskok před ostatními, nahrajte svoje CV na web http://www.jobch.cz/. Zaměstnavatelé k němu budou mít přístup a třeba vás s nabídkou práce osloví sami!

Nad čím ještě přemýšlíte? Dejte se do toho!

 

O veletrhu

Veletrh JobChallenge je jedním z největších veletrhů práce v ČR. Pořádají ho kariérní a poradenská centra Masarykovy univerzity, Mendelovy univerzity v Brně a Vysokého učení technického v Brně. Studentům usnadňuje orientaci na trhu práce a pomáhá jim objevit nové možnosti pracovního uplatnění.

 

V souvislosti s veletrhem JobChallenge uděluje rektor Mendelovy univerzity v Brně na středu 11. listopadu 2015 na celý den rektorské volno studentům 3. a 4. ročníků bakalářského stupně studia a 2. ročníků navazujícího magisterského studia.

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: