2. kolo přijímacího řízení

25. 4. 2015 -

Vypisujeme 2. kolo přijímacího řízení pro bakalářské i navazující magisterské studijní programy. Přihlášky můžete podávat do 31. 7. 2015 tady http://icv.mendelu.cz/studium/25427-prijimaci-rizeni 

Nepovedly se vám přijímací zkoušky na VŠ? Nezoufejte a zkuste to znovu u nás!

Institut celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně se zaměřuje na výuku vybraných bakalářských a navazujících magisterských studijních programů v oblasti pedagogických a ekonomicko-technických oborů. Díky odborné i pedagogické erudici našich akademických pracovníků nabízíme studentům kvalitní a zajímavé studium a široké uplatnění absolventů v praxi. 

 

Druhé kolo přijímacího řízení vypisujeme pro:

  • Učitelství odborných předmětů - bakalářský studijní obor, kombinovaná forma studia 

Absolventi mohou pracovat jako učitelé odborných předmětů střední školy v oboru zemědělského, potravinářského, ekologického, mechanizačního, ekonomického, lesnického, dřevařského, zahradnického a veterinárního zaměření.

 

  • Technické znalectví a pojišťovnictví - bakalářský studijní obor, prezenční i kombinovaná forma studia

Absolventi se uplatní v technických a analytických činnostech. Mohou zastávat např. pozici odhadce, experta finančních ústavů, pojišťoven, leasingových a makléřských společností, nebo působit jako znalci v oblasti státní správy a samosprávy.

 

  • Technické znalectví a expertní inženýrství - navazující magisterský studijní program, kombinovaná forma studia 

Absolventi zastávají pozice jako techničtí a analytičtí pracovníci a auditoři v oblasti posuzování technického stavu, technické hodnoty a oceňování movitého majetku při poskytování finančního úvěru nebo pojištění, leasingu, převodu vlastnického práva, zastavení majetku nebo mohou působit např. jako samostatní likvidátoři pojistných událostí. Další uplatnění je možné v oblasti středního a vysokého školství při výuce předmětů technických a ekonomických disciplín.

 

Přihlášky přijímáme do 31. 7. 2015.

 

Více informací o studiu na http://icv.mendelu.cz/studium/25417-prehled-studijnich-programu nebo na telefonu 545 135 208.

 

Těšíme se, že vás budeme moci uvítat jako naše studenty!

 

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: