Konference projektu Univerzita lektorů na ICV MENDELU

15. 4. 2015 -

Jste učitelem či ředitelem ZŠ nebo MŠ a zajímají vás novinky a aktuální dění ve vašem oboru? Chcete vědět víc než ostatní? Pak právě vás bychom rádi pozvali na konferenci projektu Univerzita lektorů na ICV MENDELU, která se uskuteční 9. - 10. června 2015 na Institutu celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně.

Program konference

Konference se bude ve své teoretické části věnovat tématům z oblasti legislativy škol, dotačním programům pro školy, možnostem polytechnického vzdělávání dětí v MŠ a ZŠ, rozvoji profesních kompetencí učitelů a dalším. Prakticky orientované workshopy se budou věnovat např. muzikoterapii, práci s dětmi se specifickými vzdělávacími potřebami nebo komunikačním dovednostem učitelů. Během workshopů budete mít možnost diskutovat a vyměňovat si zkušenosti nejen s ostatními účastníky konference, ale i s řadou pozvaných odborníků.

Účast na konferenci je po oba dny ZDARMA, občerstvení bude zajištěno po celý den konání konference.

Přihlášení na konferenci, úplný program a více informací najdete na:

Projekt je financován z ESF a státního rozpočtu ČR.