Jak mi to myslí? Jaký/á jsem? Co mě baví?

Kurzy poradenského a profesního centra

Psychodiagnostika pro studenty a zaměstnance MENDELU.

Chcete se o sobě dozvědět více? Psychologická diagnostika sestává z testové baterie, která je administrována skupinově a trvá přibližně 5 hodin.
Součástí testové baterie jsou testy a dotazníky, které postihují:
    • Vaše základní osobnostní rysy
    • Vaši schopnost pracovat přesně pod časovým tlakem
    • míru Vaší obecné inteligence
    • oblast Vašich zájmů
Následuje individuální zpětná vazba.

Počet účastníků na kurzu je omezen.

Vyhrazujeme si právo odvolat kurz při nízkém počtu účastníků.

Lektorka

Mgr. Barbora Šímová
pracuje v Poradenském a profesním centru jako psycholožka a poskytuje psychologické a studijní poradenství. Má zkušenosti s telefonickou krizovou intervencí na lince důvěry a z předchozí praxe školní psycholožky také s psychodiagnostikou. Věnuje se theravádové meditaci a zajímá se o různé způsoby relaxace.

Přihláška

Registrace ukončena.

Logo OPVV

Budova E (ICV), učebna E16

1. patro

• Ulice: Zemědělská 814/5
  • Město: Brno
  • PSČ: 61300
  • Stát: Česká republika

Poradenské a profesní centrum

Poskytujeme služby studentům, zaměstnancům, uchazečům o studium, absolventům MENDELU i veřejnosti. Nabízíme poradenství (psychologické, studijní, kariérové, sociálně právní, nutriční, logopedické, pro uchazeče o studium se specifickými potřebami), koučování, podporu studentům se specifickými potřebami, konzultace výběru vysoké školy, diagnostiku profesně-studijní orientace. Pořádáme kurzy na seberozvoj a rozvoj dovedností pro studium a kariéru.

• Ulice: Zemědělská 814/5
  • Město: Brno