Spisová služba – ve světle budoucnosti

Kurzy poradenského a profesního centra

Kurz pro zaměstnance, kteří mají na starosti spisovou službu na fakultách, rektorátu apod.

Školení provádí obecnými základy oboru spisová služba, které jsou dány legislativou, a přehledem výhod, které přináší uživatelům.
Školení je rozděleno na několik částí, které se věnují rozlišení digitálních a analogových dokumentů, tzn. jak je poznat, co na nich kontrolovat, jak je evidovat či vytvářet a jak je zaručena jejich autenticita.
Cílem školení je povědomí o procesech s dokumenty ve světle současné legislativy.

Program semináře:
  • 08:00–08:30  Presence
  • 08:30–09:00  Proč se zabývat spisovou službou?
  • 09:00–10:00  Dokument digitální, listinný – v čem jsou specifické?
  • 10:00–11:00  Příjem a vypravení – krok za krokem
  • 11:00–11:30  Shrnutí
  • 11:30–11:50  Diskuse

Vyhrazujeme si právo při nízkém počtu účastníků kurz odvolat.

Lektorka

Mgr. Vendula Strejcová, DiS.,
členka sdružení institutu pro správu dokumentů (více na ipsd.cz).

Přihláška do kurzu

Přihlašování ukončeno.

Budova E (ICV), učebna E16

1. patro

• Ulice: Zemědělská 814/5
  • Město: Brno
  • PSČ: 61300
  • Stát: Česká republika

Poradenské a profesní centrum

Poskytujeme služby studentům, zaměstnancům, uchazečům o studium a absolventům MENDELU a veřejnosti. Nabízíme poradenství (psychologické, studijní, kariérové, sociálně právní, nutriční, logopedické, pro uchazeče o studium se specifickými potřebami), koučování, podporu studentům se specifickými potřebami, konzultace výběru vysoké školy, diagnostiku profesně-studijní orientace. Pořádáme kurzy na seberozvoj a rozvoj dovedností pro studium a kariéru.

• Ulice: Zemědělská 814/5
  • Město: Brno