Podnikni to!

Kurzy poradenského a profesního centra

Kurz pro studenty MENDELU.

Láká Tě svoboda podnikání, ale nevíš jak začít? Je pro tebe nedostatek zkušeností nebo peněz překážkou? 
Ukážeme ti, jak bez velkých investic, rizik a kontaktů rozjet vlastní podnikatelský projekt. Minimum teorie, maximum praxe.
Na kurzu, který se skládá z 8 setkání, krok za krokem přetvoříme tvůj nápad v reálný byznys. Bude dřina i zábava!
A že záměr ještě nemáš? Nevadí, i s tím ti pomůžeme.
Jak bude kurz probíhat:
  1. Zaregistrujte se k účasti na úvodní seminář.
  2. Na úvodním semináři se seznámíte s lektorem a na závěr se dozvíte zadání vašeho 1. úkolu.
  3. Lektor vyhodnotí všechny včas obdržené zpracované úkoly a několika vybraným studentům nabídne účast na 7 následujících navazujících workshopech, které budou probíhat jednou týdně.
    Na workshopech se dozvíte například, jak najít kvalitní byznys nápad a jak s ním pracovat. Tvůj nápad ti pomůžeme přetvořit v reálný záměr. Naučíme tě, proč a jak vše testovat "naživo" na cílové skupině. Zjistíme, jestli je tvůj záměr natolik dobrý, že na něm dokážeš vydělat. Probereme marketing, obchod i finanční zdroje pro tvoji nově vznikající firmu. Přijdou i hosté z praxe, od kterých získáš zpětnou vazbu jak pokračovat dál. 
Nepropásněte tuto akci a sledujte Podnikni to! událost na Facebooku.

Lektor

Kamil Gric
S prací jsem začínal na střední škole jako herní novinář. Od 20 let aktivně podnikám. Nejdříve jako ředitel (dnes již neexistujícího) inkubátoru internetových projektů, později ve vedení firmy spravující firemní zákazníky společnosti ČEZ. Před 5 lety jsem založil komunikační agenturu Narrative Media a před 2 roky s kamarády také brněnský mikropivovar Stern.


Přihláška

viz událost na FB

Online - Zoom

Poradenské a profesní centrum

Poskytujeme služby studentům, zaměstnancům, uchazečům o studium a absolventům MENDELU a veřejnosti. Nabízíme poradenství (psychologické, studijní, kariérové, sociálně právní, nutriční, logopedické, pro uchazeče o studium se specifickými potřebami), koučování, podporu studentům se specifickými potřebami, konzultace výběru vysoké školy, diagnostiku profesně-studijní orientace. Pořádáme kurzy na seberozvoj a rozvoj dovedností pro studium a kariéru.

  • Ulice: Zemědělská 814/5
  • Město: Brno
  • PSČ: 61300
  • Stát: Česká republika

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: