To dáš! Víte, na co jedete aneb znáte svoji motivaci? (A také o tom, jak si motivaci udržet)

Kurzy poradenského a profesního centra

Stejně jako u aut je dobré vědět, jaký typ pohonné hmoty nalít do nádrže, tak i u lidí se vyplatí znát, co nás pohání, energizuje a žene vpřed. Jedete na úspěch, na uznání, na touhu svět řídit, být supr specialista, dělat druhým radost, měnit svět k lepšímu anebo být v pohodě? Proč to vlastně děláte? Co Vás motivovalo přihlásit se právě na obor, který teď začínáte studovat? A co Vás motivuje v tom pokračovat?
Na našem kurzu zjistíte, jaké jsou Vaše hlavní motivátory, na čem stojí Váš systém hodnot a jak to využít při zvládání studia (a studentského života) online.
Podíváme se také na to, jak si motivaci udržet v současných nelehkých časech.
Budete odcházet s vědomím, kde a co natankovat, když Vám dojde šťáva. 

Lektorka

PhDr. Zdeňka Hort, Ph.D.
Aktuálně pracuje jako kariérová poradkyně a koučka v Poradenském a profesním centru ICV MENDELU. Má za sebou zkušenosti s několikaletým kariérním poradenstvím také na VUT, s kariérním plánováním stážistů v rámci projektu FDV při MŠMT Cesta pro mladé. Pracovala pět let v personálních firmách jako konzultantka, lektorka a hodnotitelka assessment a development center. Baví ji hledat a rozvíjet potenciál v lidech okolo.


Přihláška do kurzu

Přihlašování ukončeno.


Logo OPVV


Online - MS Teams

Krátce před začátkem kurzu pošle, buď pracovník Poradenského a profesního centra a nebo přímo lektor/ka kurzu, účastníkům e-mailem MS Teams pozvánku s odkazem pro připojení se do webináře.

Poradenské a profesní centrum

Poskytujeme služby studentům, zaměstnancům, uchazečům o studium a absolventům MENDELU a veřejnosti. Nabízíme poradenství (psychologické, studijní, kariérové, sociálně právní, nutriční, logopedické, pro uchazeče o studium se specifickými potřebami), koučování, podporu studentům se specifickými potřebami, konzultace výběru vysoké školy, diagnostiku profesně-studijní orientace. Pořádáme kurzy na seberozvoj a rozvoj dovedností pro studium a kariéru.

  • Ulice: Zemědělská 814/5
  • Město: Brno
  • PSČ: 61300
  • Stát: Česká republika

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: