Surikata

MYSLI A HRAJ!

 

Myslíte si, že víte a potěšil by Vás dárek? Jste příznivci ICV? Pak je tahle soutěž právě pro Vás! 

U příležitosti 10. výročí vzniku samostatného vysokoškolského ústavu Institutu celoživotního vzdělávání MENDELU vyhlašujeme vědomostní soutěž MYSLI A HRAJ!

KDO může soutěžit?

Do soutěže se mohou zapojit všichni příznivci vysokoškolského ústavu Institut celoživotního vzdělávání MENDELU, mimo zaměstnance ICV MENDELU.

JAK se soutěží?

Úkolem soutěžících je správně a současně co nejrychleji odpovědět na 3 otázky, související s oblastmi působení ICV MENDELU, které budou každý měsíc zveřejněny na této stránce a na facebookové stránce ICV MENDELU.

    Každý měsíc v rozmezí 9. - 12. dne tady najdete oznámení o nových soutěžních otázkách. 

  • Odpovězte každý měsíc na 3 otázky
  • Vyhrajte každý měsíc!

Tři soutěžící, kteří nejrychleji pošlou správné odpovědi, získají dárkový balíček ICV MENDELU. Vítěze i správné odpovědi oznámíme na konci každého měsíce na Facebooku ICV MENDELU i na této www stránce.

  • Vyhrajte hlavní cenu soutěže!                                                                                   

Hlavní cenou je dárkový poukaz na kurz pořádaný ICV MENDELU v hodnotě do 3000 Kč dle vlastního výběru. Vítězem hlavní ceny se stane ten, kdo během soutěže nejvíce krát  správně odpoví v jednotlivých měsíčních kolech.    

KDY se soutěží? 

Soutěž probíhá v měsících květen - červen a září – listopad 2016. 

Pravidla soutěže

Přejeme hodně zdaru! 


9. 11. 2016

Poslední soutěžní kolo, tematicky zaměřené na Poradenské centrum, je ukončeno a končí také soutěž MYSLI A HRAJ! Přečtěte si, kdo vyhrál dárkové balíčky, kdo je absolutním vítězem soutěže a jaké byly správné odpovědi listopadových...

Soutěž k 10. výročí


11. 10. 2016

Říjnové soutěžní kolo, věnované Univerzitě třetího věku, je ukončeno. Přečtěte si, kdo tentokrát vyhrál dárkové balíčky a jaké byly správné odpovědi. Poslední kolo soutěž MYSLI A HRAJ! startuje na začátku listopadu.

Soutěž k 10. výročí


8. 9. 2016

Zářijové soutěžní kolo, věnované našemu Oddělení dalšího odborného vzdělávání, skončilo. Kdo poslal nejrychleji správné odpovědi a vyhrál dárkové balíčky, si přečtěte v článku níže. Další kolo soutěž MYSLI A HRAJ!

Soutěž k 10. výročí


24. 6. 2016

Červnové soutěžní kolo, zaměřené na naše pedagogické a technicko-ekonomické studijní obory, skončilo. Kdo tentokrát vyhrál dárkové balíčky a jaké byly správné odpovědi, najdete v článku níže. Soutěž MYSLI A HRAJ! bude pokračovat...

Soutěž k 10. výročí


9. 5. 2016

Květnové soutěžní kolo, které jsme věnovali tématu 10. výročí ICV, je ukončeno. Podívejte se, kdo vyhrál dárkové balíčky a jaké byly správné odpovědi. Na další soutěžní kolo se můžete těšit počátkem června.

Soutěž k 10. výročí