Navazující dvouleté studium

Dvouleté studium na Univerzitě třetího věku MENDELU je určeno pro absolventy Základního tříletého studia ukončeného promocí. Je tvořeno přednáškami, které obsahují témata klíčových oborů všech fakult Mendelovy univerzity v Brně, tj. Agronomické fakulty, Lesnické a dřevařské fakulty, Provozně ekonomické fakulty, Zahradnické fakulty, Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií a Institutu celoživotního vzdělávání a jež rozšiřují znalosti z předchozího studia. Tematické přednášky jsou doplněny o terénní cvičení, semináře či workshopy.

Přednášky probíhají ve výukovém období jednotlivých semestrů (říjen až prosinec a únor až květen), a to 1 x týdně.

V akademické roce 2020/2021 to bude: 1. ročník v úterý v 10.00 - 12.30 hod. a 2. ročník v pondělí v 10.00 - 12.30 hod.

Přihlášku pro akademický rok 2020/2021 naleznete ZDE.

Přihlašování bude spuštěno 1.4. 2020.

Kontaktní osoba: Mgr. et Mgr. Tereza Vychopňová, tereza.vychopnova@mendelu.cz,

608 781 473 (asistované přihlášení probíhá v úředních hodinách)

Poplatek za semestr (10 přednášek) je 680 Kč.

Programy přednášek:

1. ročník akademický rok 2020/2021 - vzorový harmonogram přednášek