STROMY, LES A KRAJINA ANEB JAK A PROČ PĚSTOVAT STROMY A LES

Jednoleté (2 semestry) studium Stromy, les a krajina aneb jak a proč pěstovat stromy a les je zaměřeno na širokou škálu témat z oblasti lesnictví, které Vám přiblíží odborníci z Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně. Mezi tématy se tak například objeví historie lesnictví, les a voda, čtení z letokruhů, dřevokazné houby, zvláštnosti lesních půd, vlastnosti a využití dřeva, myslivost, pěstování lesa či těžba dříví a mnoho dalších. Obsah studia je tvořen tak, aby posluchačům pomohl lépe se orientovat v problematice lesnictví, dřevařství či myslivosti.

Přednášky probíhají ve dvou semestrálních cyklech (říjen až prosinec a únor až květen), a to 1 x týdně.

V akademické roce 2020/2021 to bude ve středu v 9.30 - 12.00 hod.

Přihlášku pro akademický rok 2020/2021 naleznete ZDE.

Přihlašování bude spuštěno 1.4. 2020.

Kontaktní osoba: Mgr. et Mgr. Tereza Vychopňová, tereza.vychopnova@mendelu.cz,

608 781 473 (asistované přihlášení probíhá v úředních hodinách)

Poplatek za semestr (10 přednášek) je 680 Kč.

Program přednášek:

Akademický rok 2020/2021 - vzorový harmonogram přednášek