Rozšiřující studium ve své nabídce vychází z celouniverzitní nabídky předmětů Mendelovy univerzity v Brně, vždy v délce jednoho semestru.

• Přihlášení probíhá formou elektronické přihlášky níže nebo osobně v kanceláři U3V.
  • Přihlášení je závazné.
  • Poplatek za studium se nevrací, je možno však za sebe najít náhradníka.
  • Kapacita je dle nabídky jednotlivých studií.
  • Poplatek za studium je dle nabídky jednotlivých studií.
  • Informace o přijetí budou posluchačům zaslány během ledna 2019 spolu s podrobnými organizačními informacemi, vč. údajů k platbě.
  • Platba poplatku je možná převodem (preferujeme) - údaje budou uvedeny v e-mailu o přijetí, složenkou, která je k vyzvednutí v kanceláři U3V nebo na pokladně MENDELU.
  • Platba musí být provedena nejpozději do 30 dnů od obdržení informačního e-mailu s podklady k platbě.

V současné době nabízíme:

• Španělský jazyk - začátečníci (kurz navazuje na předešlý semestr) (pondělí 12.30 - 14.00) - již není možné se přihlásit
  • Španělský jazyk - středně pokročilí (kurz navazuje na předešlý semestr) (pondělí 14.30 - 16.00) - již není možné se přihlásit
  • Německý jazyk - mírně pokročilí (kurz navazuje na předešlý semestr) (čtvrtek 9.00 - 10.30) - již není možné se přihlásit
  • Německý jazyk - pokročilí (kurz navazuje na předešlý semestr) (čtvrtek 10.45 - 12.15) - již není možné se přihlásit
  • CSA Zdravotní cvičení pro seniory (pondělí 10.30 - 11.30) - již není možné se přihlásit
  • CSA Jóga pro seniory (úterý 11.00 - 12.00) - již není možné se přihlásit