Rozšiřující studium ve své nabídce vychází z celouniverzitní nabídky předmětů Mendelovy univerzity v Brně, vždy v délce jednoho semestru.

• Přihlášení probíhá formou elektronické přihlášky níže nebo osobně v kanceláři U3V.
  • Přihlášení je závazné.
  • Poplatek za studium se nevrací, je možno za sebe najít náhradníka.
  • Kapacita je dle nabídky jednotlivých studií.
  • Poplatek za studium je dle nabídky jednotlivých studií.
  • Informace o přijetí budou posluchačům zaslány do konce června 2018 spolu s podrobnými organizačními informacemi, vč. údajů k platbě.
  • Platba poplatku je možná převodem (preferujeme) - údaje budou uvedeny v e-mailu o přijetí, složenkou, která je k vyzvednutí v kanceláři U3V nebo na pokladně MENDELU.
  • Platba musí být provedena nejpozději do 30 dnů od obdržení informačního e-mailu s podklady k platbě.

V současné době nabízíme:

Německý jazyk

• Pro mírně pokročilé (čtvrtek 9.00 – 10.30) - informace ZDE, přihlásit se můžete ZDE
  • Pro pokročilé (čtvrtek 10.45 – 12.15) - informace ZDE, přihlásit se můžete ZDE

Španělský jazyk

• Pro začátečníky (pondělí 12.00 – 13.30) - informace ZDE, přihlásit se můžete ZDE

Cvičení pro seniory s CSA

(ve spolupráci s Centrem sportovních aktivit MENDELU, pozor cvičení probíhá v areálu CSA MENDELU na Jana Babáka 2, hala B2 )

• Jóga pro seniory s CSA (úterý 11.00 - 12.00) - informace ZDE, přihlásit se můžete ZDE
  • Pilates pro seniory s CSA (pátek 10.00 - 11.00) - informace ZDE, přihlásit se můžete ZDE
  • Zdravotní cvičení pro seniory s CSA (pondělí 10.00 - 11.00) - informace ZDE, přihlásit se můžete ZDE