Specializované studium odráží ve své nabídce dílčí zaměření jednotlivých fakult a dalších pracovišť Mendelovy univerzity v Brně, vždy v délce jednoho semestru.

• Přihlášení probíhá formou elektronické přihlášky níže nebo osobně v kanceláři U3V.
  • Přihlášení je závazné.
  • Poplatek za studium se nevrací, je možno však za sebe najít náhradníka.
  • Kapacita je dle nabídky jednotlivých studií.
  • Poplatek za studium je dle nabídky jednotlivých studií.
  • Informace o přijetí budou posluchačům zaslány v průběhu června 2019 spolu s podrobnými organizačními informacemi, vč. údajů k platbě.
  • Platba poplatku je možná převodem (preferujeme) - údaje budou uvedeny v e-mailu o přijetí, složenkou, která je k vyzvednutí v kanceláři U3V nebo na pokladně MENDELU.
  • Platba musí být provedena nejpozději do 30 dnů od obdržení informačního e-mailu s podklady k platbě.

V součané době nabízíme:

• Aranžování a dekorace pro začátečníky I. (čtvrtek 8:30 - 10:30) - již není možné se přihlásit
  • Aranžování a dekorace pro začátečníky II. (čtvrtek 10.45 - 12.45) - již není možné se přihlásit
  • Výtvarné techniky - malba (pondělí 15.00 - 17.00) - již není možné se přihlásit
  • Výtvarné techniky - kresba (pondělí 15.00 - 17.00) - již není možné se přihlásit
  • Pedig (pondělí 13.00 - 16.00) - již není možné se přihlásit
  • Fotografování (středa 14.00 - 16.30) - již není možné se přihlásit

Mimořádný cyklus přednášek:

• Česká historická zahrada (čtvrtek 14.00 - 16.30) - již není možné se přihlásit
  • Léčivé, aromatické a kořeninové rostliny (úterý 10.30 - 13.00) - již není možné se přihlásit
  • Brněnské podzemí (pondělí 15.00 - 17.00) - již není možné se přihlásit