Specializované studium odráží ve své nabídce dílčí zaměření jednotlivých fakult a dalších pracovišť Mendelovy univerzity v Brně, vždy v délce jednoho semestru.

• Přihlášení probíhá formou elektronické přihlášky níže nebo osobně v kanceláři U3V.
  • Přihlášení je závazné.
  • Poplatek za studium se nevrací, je možno za sebe najít náhradníka.
  • Kapacita je dle nabídky jednotlivých studií.
  • Poplatek za studium je dle nabídky jednotlivých studií.
  • Informace o přijetí budou posluchačům zaslány do konce června 2018 spolu s podrobnými organizačními informacemi, vč. údajů k platbě.
  • Platba poplatku je možná převodem (preferujeme) - údaje budou uvedeny v e-mailu o přijetí, složenkou, která je k vyzvednutí v kanceláři U3V nebo na pokladně MENDELU.
  • Platba musí být provedena nejpozději do 30 dnů od obdržení informačního e-mailu s podklady k platbě.

V součané době nabízíme:

Mimořádný cyklus

Brněnské podzemí (pondělí 15.00 - 17.00) - informace ZDE, přihlásit se můžete ZDE