Surikata

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět:

AKTUALITY

 

Nabídka semestrálního studia ve specializovaném a rozšiřujícím studiu  

Od 25. 5. 2018 bude zveřejněna nabídka semestrálního studia ve specializovaném a rozšiřujícím studiu  pro zimní semestr akademického roku 2018/2019 (začátek říjen 2018). 

 


 

Výstava prací účatníků specializovaného semestrálního studia Výtvarné techniky - kresba a malba

V období 9. 4. - 18. 4. 2018 proběhla v posluchárně E 02 Institutu celoživotního vzdělávání výstava prací účastníků specializovaného semestrálního studia  zaměřeného na výtvarné techniky kresby a malby.  Náměty prací byly zátiší, předměty denní potřeby, portrét, lidská figura, krajina na fotografii a obraz profesionálního malíře. Kromě samotné výtvarné techniky, účastníci zvládli problém perspektivy, vnímání tvarů, barev, materiálů a kompozice. V neposlední řadě si také procvičili schopnost vciťování, jemnou motoriku,  propojování obou mozkových hemisfér a posílili pevnou vůli, houževnatost a pokoru. 


 

Nabídka studia na U3V MENDELU ve víceletých a  jednoletých studijních programech pro akademický rok 2018/2019

 Již nyní se můžete přihlašovat do studia v akademickém roce 2018/2019 (začátek studia v říjnu 2018).  Studovat můžete víceleté studijní programy (Základní tříletý studijní program nebo Rozšiřující dvouletý studijní program) nebo řadu jednoletých studijních programů (Naše zahrádka, Zahrada a zdraví, Člověk a fauna, Člověk a životní prostředí, Člověk a společnost a Člověk a svět). Přihlášku můžete vyplnit, jak v elektronické podobě přímo na našich webových stránkách, tak v tištěné podobě, která je k dispozici v kanceláři U3V. Informace o přijetí do jednotlivých studijních programů budou rozesílány písemně v průběhu měsíce června.