AKTUALITY

 

VEŠKERÁ VÝUKA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PŘERUŠENA!

Úřední hodiny jsou zrušeny.

 

OPATŘENÍ KORONAVIRUS

V souvislosti s vývojem situace ohledně šíření koronaviru a v souladu s vydaným nařízením vlády ČR a nařízením rektorky Mendelovy univerzity v Brně Vás musíme informovat o tom, že Univerzita třetího věku MENDELU zůstává nadále uzavřena, a to až do odvolání.

Danými opatřeními usiluje Mendelova univerzita v Brně o zajištění zdraví a bezpečnosti studentů a zaměstnanců. Snahou je snížit počet situací, které vyžadují, aby se lidé shromažďovali ve velkých skupinách a minimalizovat čas strávený v těsné vzájemné blízkosti.

Vzhledem k neustálému vývoji situace ohledně COVID-19 byl zřízen web http://mendelu.cz/koronavirus. Prosím sledujte jej, bude aktualizován dle vývoje.

Vzhledem k tomu, že nevíme, jak dlouho budou vydaná nařízení trvat, nemůžeme v tuto chvíli ani plánovat náhradní termíny výuky.

O vývoji situace Vás budeme průběžně informovat.

 

Přihlašování do studií!

Od 1. dubna 2020 bude spuštěno přihlašování do studií. Veškerou nabídku i s elektronickými přihláškami naleznete ZDE.

 

NOVINKA - Mezigenerační univerzita MENDELU

Od letošního akademického roku můžete vedle Univerzity třetího věku navštěvovat také Mezigenerační univerzitu, kde budete mít příležitost vzdělávat se se svými vnoučaty. Již nyní se můžete přihlašovat do vzdělávacího přogramu zaměřeného na poznávání živočišné a rostlinné říše. Více informací naleznete na stránkách U3V v samostatném odkazu Mezigenerační univerzita.

 

 

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: