Surikata

AKTUALITY

 

Výstava Kvetoucí orchideje

Orchideje   O víkendu 11. a 12. listopadu 2017 (vždy 9.00 -17.00hod.) bude otevřena Botanická zahrada a arboretum Mendelovy   univerzity v Brně  s tematickým zaměřením na orchideje a tilandsie. Návštěvníkům budou zpřístupněny výstavní haly skleníků s expozicí těchto nádherných rostlin. Výstava bude doplněna prodejem.


 

Oslava dne seniorů na U3V

Na čtvrtek 19. 10. 2017 jsme pro vás připravili řadu přednášek a workshopů jako oslavu Dne seniorů na naší Univezitě třetího věku. V rámci zahájení ve 13. 30 hod. v místnosti E01 proběhne také vyhlášení vítěze literární soutěže U3V nemá vrásky. Více o programu ZDE.


 

Mimořádný cyklus přednášek ve spolupráci s Technickým muzeem v Brně

V podzimním smestru jsme pro Vás připravili mimořádný cyklus přednášek, více informací najdete ZDE.


 

Volná kapacita pouze v jednoletém studijním programu Člověk, zvíře a životní prostředí

 Anotace programu ZDE.

 Program přednášek pro ak. rok 2017/2018 ZDE.

Přihláška pro akademický rok 2017/2018


Rozšiřující semestrální studium (kurzy) pro zimní semestr akademického roku 2017/2018

Od 20. 4. 2017 je na webových stránkách a infopanelu v budově E02 zveřejněna kompletní nabídka kurzů, včetně podrobných organizačních informací. Od téhož data je možné se do těchto kurzů přihlašovat.


 Ohlédnutí za akademickým rokem 2016/2017

Červen je obvykle měsícem nabytým zkouškovým obdobím, na naší Univerzitě třetího věku spíše obdobím rekapitulace. Co se tedy na naší U3V v Brně a jejích pobočkách v uplynulém roce dělo? Čtěte ZDE


 

Nová pobočka Univerzity třetího věku MENDELU

Univerzita třetího věku MENDELU otevírá svou pobočku ve Vyškově při Gymnáziu a Střední odborné škole zdravotnické a ekonomické. Od září budou moci senioři navštěvovat přednášky s tématikou zdraví a medicíny, ekonomiky, práva nebo humanitních a přírodních věd.

 


Půlení semestru 

Letní semestr se přehoupnul do své druhé půle. Ve fotogalerii jsme pro Vás připravili obrázkovou ochutnávku z kurzů naší Univerzity třetího věku. Prohlédnout si ji můžete ZDE.


Studium základního cyklu a jednoletých programů  v akademickém roce 2017/2018

 Od 5. 12. 2016 jsou na webových stránkách a infopanelu v budově E02 zveřejněny kompletní informace ke studiu základního tříletého cyklu a jednoletých programů (Zahrada a zdraví; Člověk, zvíře a životní prostředí; Naše zahrádka; Člověk a společnost). Od téhož data je možné se do těchto programů přihlašovat.