JobChallenge - veletrh práce pro studenty a absolventy vysokých škol.

Veletrh JobChallenge je jedním z největších pracovních veletrhů v České republice a rok co rok rozšiřuje nabídku toho, co může návštěvník na veletrhu zažít. Je inovativní a neustále hledá nové možnosti, jak učinit veletrh lepším. Poskytuje vystavujícím firmám možnost představit nabízené pracovní příležitosti a uplatnění atraktivní skupině mladých lidí, kteří disponují kvalitním vysokoškolským vzděláním.

Jubilejní 10. ročník veletrhu JobChallenge se uskuteční 9. 11. 2016 od 9:00 do 17:00 ve Fait gallery (vedle Vaňkovky) v Brně.

Veletrh JobChallenge je projektem Kariérního centra Masarykovy univerzity, Poradenského centra VUT v Brně a Poradenského centra Mendelovy univerzity v Brně.

Co vše můžete na veletrhu získat:

• práci, brigádu či trainee program,
  • přehled o výběrových řízeních jednotlivých firem,
  • vylepšit si CV,
  • vyhrát tablet, GoPro kameru, 2 lístky na Colours of Ostrava a mnoho dalších,
  • nové kontakty!

Připraven je i bohatý doprovodný program složený z 21 přednášek.

Seznam firem, přednášek a novinky o veletrhu naleznete na www.jobch.cz. Nezapomeňte se zaregistrovat na webu, získáte tím dárek v hodnotě 650 Kč.

Kráčejte své budoucnosti vstříc a nejděte si vysněnou práci v oboru už teď!