Součástí

nechtějí

komunikovat

odborníkem

osobně na základě předchozího objednání. Můžete se na nás obrátit s dotazy, který se týkájí jednotlivých služeb poradenského centra, tj. psychologického poradentsví, kariérového poradenství a podpory studentů se specifickými potřebami. Pracovníci, kteří na Vaše e-maily odpovídají, jsou absolventy specializovaného výcviku Internetového poradenství.

K využití internetového poradenství nemusíte nikam docházet ani se objednávat, stačí mít internetové připojení a e-mailovou schránku, kterou si můžete zřídit jen za účelem kontaktování poradenského centra.

Můžete nám zaslat zprávu přímo ze své emailové schránky, a to na pcentrum.mendelu@gmail.com, nebo využít níže uvedeného webového formuláře, kde ale také musíte uvést email, abychom Vás mohli zpětně kontaktovat.

Odpovíme Vám nejpozději do 7 pracovních dní od obdržení dotazu (v případě čerpání dovolených nedokážeme tuto lhůtu zaručit).

Etický kodex internetového poradenství

Webový formulář