JobChallenge – Veletrh práce pro studenty a absolventy VŠ

Veletrh JobChallenge je skvělé místo pro všechny studenty, kteří hledají práci, nebo se chtějí informovat o trhu práce. Zjistíte, jak probíhají výběrová řízení, jaké benefity firmy nabízejí a s jakými firemními kulturami se můžete setkat.

Na veletrhu se potkáte s více než 120 zaměstnavateli, kteří hledají parťáky do týmů. V jejich nabídce najdete HPP, zkrácený úvazek, stáže nebo trainee programy. Práci si můžete hledat ve více než 15 oborech jako je třeba marketing, finance, obchod, zákaznická podpora, technika, IT a další.

Veletrh JobChallenge není jenom o rozdávání CV personalistům, ale zejména o navazování kontaktů mezi zaměstnavateli a studenty. Abyste si celý veletržní den užili naplno, jsou pro vás připravené chill-out zóny, zkrášlující koutek, CV konzultace, soutěže o skvělé ceny a speciální káva Challengino. Maximální zážitek zajistí Talk show s vybranými zástupci firem, kterých se můžete zeptat na cokoliv.

Proč dorazit na Veletrh JobChallenge?

•         Získáte přehled o trhu práce, firemních benefitech a výběrových řízeních,
  •         můžete získat práci, stáž nebo trainee program,
  •         užijete si den u zábavných Talk show, v chill-out zónách nebo u kafíčka s kamarády,
  •         poznáte zástupce firem a navážete cenné kontakty!

Nezapomeňte se registrovat a nahrát na web své CV. Všech 120 firem má k databázi životopisů přístup, a jestli je zaujmete už teď, tak vás mohou pozvat rovnou na pohovor.

Vstup na veletrh je ZDARMA.

Vyražte vstříc své kariéře a přijďte 22. listopadu 2017 na brněnské výstaviště do pavilonu A1!

www.jobch.cz