Rozřazovací test ANGLIČTINA PRO VYŠŠÍ POKROČILÉ

Dobrý den,

jsme rádi, že máte zájem o jazykový kurz, který pořádá Institut celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně.
Lektorky kurzů angličtiny si pro Vás připravily testy o 20 otázkách, které by Vám měly napovědět, jakou pokročilost si zvolit. Testy odpovídají požadavkům a obsahu jednotlivých pokročilostí námi nabízených kurzů.

Jak test vyplnit

Po spuštění testu se Vám budou zobrazovat jednotlivé úkoly. Volbu vyberete zakliknutím Vaší odpovědi a jejím odesláním. Každý úkol má pouze jedno správné řešení.

Výsledek testu se dozvíte okamžitě.

TESTY ANGLIČTINY JSOU KONCIPOVANÉ LINEÁRNĚ. POKUD BUDETE MÍT DOSTATEK BODŮ, DOPORUČILI BYCHOM POKRAČOVAT V TESTU VYŠŠÍ ÚROVNĚ, ABYSTE ZJISTILI MAXIMUM SVÝCH VĚDOMOSTÍ.

UPOZORNĚNÍ: Výsledky jsou pouze orientační, nezávazné a volba úrovně záleží pouze na Vás.