Úvod

Institut celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně (ICV MENDELU) se zajišťuje výuku akreditovaných studijních programů v oblasti pedagogiky a ekonomicko-technických disciplín a věnuje se vědecko-výzkumné činnosti. V rámci celoživotního vzdělávání organizuje řadu odborných, jazykových a zájmových kurzů a seminářů pro zájemce z řad odborné i široké veřejnosti. Pro všechny studenty MENDELU zajišťuje ICV zdarma profesionální služby Poradenského a profesního centra - studijní, kariérové a psychologické poradenství. Pro seniory organizuje Univerzitu třetího věku. Institut celoživotního vzdělávání vznikl v roce 2003, vysokoškolským ústavem Mendelovy univerzity v Brně je od roku 2006.


Aktuální nabídka našich odborných, jazykových a zájmových kurzů pro širokou veřejnost, zaměstnance a studenty MENDELU pro rok 2019.

Jak vypadal každodenní život na středních školách v době socialismu? A jaký byl život samotných učitelů? 

Tiskové zprávy

Institut celoživotního vzdělávání MENDELU srdečně zve na 11. ročník mezinárodní vědecké konference ICOLLE 2019, která proběhne 17.– 18.

Úvod

U příležitosti 100. výročí MENDELU jsme pro zájemce z řad široké veřejnosti připravili ochutnávky kurzů. Přijďte si je zdarma vyzkoušet!

Chtěli byste někdy někomu říct něco od plic, ale zjistíte, že to nakonec vzdáte, protože než se zakoktat, špatně vyjádřit a ztrapnit,

Kurzy osobnostního rozvoje (Softskills)

Zajímáte se o výrobky z přírodní kosmetiky? Navštivte jednodenní kurz "Výroba kosmetických produktů", kde si pod vedením lektora produkty...

Zájmové kurzy

Naučte se efektivně pracovat s Vašim časem, dobře plánovat a stanovit cíle.

Kurzy osobnostního rozvoje (Softskills)

 

aneb jak si zaměřit pozemek (tvorba mapy, plánu).

Technické a ostatní kurzy

Kurz Microsoft Excel - efektivní využívání aplikace v osmi tématech a dvou dnech.

IT kurzy

 

Archiv článků

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: