Jak se s myšlenkovými mapami neztratit

25. 1. 2020 -

Přijďte si uspořádat myšlenky a vlastní plány. Přijďte si vytvořit myšlenkovou mapu, která vás povede, 23. 4. 2020.

Co jsou to myšlenkové mapy a mentální mapování? A k čemu je nám to vše dobré?

Jde o metodu, jak si utřídit a zapamatovat větší množství informací, při které pracujeme s klíčovými pojmy, znázorňujeme je graficky a dáváme do souvislostí. Tento způsob práce, který podporuje naši kreativitu, umožňuje celostnější pohled na problém, na rozdíl od lineární myšlení.

Na kurzu si "zmapujeme" celý proces tvorby myšlenkové mapy a hlavně si ji vyzkoušíme vytvořit tak, aby byla nám byla co neužitečnější.

23. 4. 2020, 8:00–12:00 hod., (4 vyučovací hod.)

Budova ICV (E), Zemědělská 5, učebna E16

Lektor

Mgr. Barbora Šímová pracuje v PPC jako psycholožka a poskytuje psychologické a studijní poradenství. Má zkušenosti s telefonickou krizovou intervencí na lince důvěry a z předchozí praxe školní psycholožky také s psychodiagnostikou. Věnuje se theravádové meditaci a zajímá se o různé způsoby relaxace.

Přihláška do kurzu

Jak se s myšlenkovými mapami neztratit, 23. 4. 2020

(údaj pouze pro osvědčení o absolvování kurzu)

*Nezbytné údaje pro odeslání přihlášky.

Zaujal Vás tento kurz a nejste student, doktorand ani zaměstnanec MENDELU, nemáte e-mail @mendelu?

Kontaktujte nás na pcentrum@mendelu.cz