Komunikační typologie a místo v tlupě - NOVINKA

27. 8. 2019 -

Jaké místo vám dala vaše tlupa? Vyhovuje vám místo, které jste v kolektivu dostali už někdy ve školce nebo škole?

Možnost zakoupení kurzu na dárkový poukaz.

Komunikační typologie a místo v tlupě

Komu je kurz určen

Všem, kteří se chtějí dozvědět více o komunikačních typologiích.

Cílem kurzu je zjistit, jaký jste komunikační typ a popřípadě jej změnit.

Nejdřív zjistíme, jaké je vaše postavení v tlupě - jste vůdcové, otloukánci, manipulanti, baviči? Pak zjistíme, jaký komunikační vzorec používáte – zda jste pyšná princezna, růžová ropucha, starosta, otec Školastykus či Kecal.

Zdá se vám, že všechny tyto postavy jsou negativní? Každý stín má své světlo, každá mince dvě strany. Mít takovou Růžovou ropuchu za kamarádku je terno, protože je extrémně ochranitelská a loajální. Kecal zase dokáže uvolnit atmosféru, nebere věci tak vážně a umožní kolektivu nadhled.

Postupně zjistíte, proč zůstáváte v životě na místě, které vám nevyhovuje. Protože když jste třeba ve školce postaveni do role šaška, může vám to dlouho vyhovovat. Přes vysokou školu až do práce. Ale s tímto komunikačním typem se nikdy nemůžete stát ředitelem firmy. Pokud máte takové ambice a schopnosti, ale nedaří se to, je třeba změnit svůj komunikační typ

Informace o lektorovi

Mgr. Jarmila Skopalová - vystudovala DAMU, obor herectví a individuální plán – mluvené slovo, absolventská role – divadlo jednoho herce. Její profesní cesta scénáristky, dramaturgyně, moderátorky, herečky a speakra ji také přivedla k lektorování kurzů, které se zaměřují na komunikaci mezilidskou i osobní ve všech jejich podobách a možnostech. Vlastní certifikáty o absolvování workshopů somatické psychoterapie. Hakomi a partnerské komunikace H.E.A.R.T.

Jednodenní, 4 hodiny (od 13 do 17 hod)

Max. 15 účastníků.

Termín konání

Pondělí 2. 12. 2019

Podmínky účasti

• zaslání přihlášky
  • úhrada účastnického poplatku

Organizátor si vyhrazuje právo kurz uskutečnit pouze při dostatečném počtu zájemců.

organizační zajištění

Ing. Magdalena Hábová