Sraz absolventů MENDELU

26. 4. 2019 -

Jste absolventem Vysoké školy zemědělské, Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity nebo Mendelovy univerzity v Brně? Pak přijměte naše pozvání na Sraz století, který se bude konat u příležitosti 100. výročí založení univerzity.

Název se v průběhu času sice měnil, ale univerzita zůstává pořád stejná, stejně jako její úcta ke svým absolventům. Rádi bychom Vás proto srdečně pozvali na SRAZ STOLETÍ neboli setkání všech absolventů, které se bude konat v sobotu 15. 6. v areálu univerzity a samozřejmě také na Institutu celoživotního vzdělávání.

Na ICV pro Vás připravujeme:

  • Komentované prohlídky prostor ICV. Prohlídky začnou v posluchárně E02 u výstavky fotografií na téma „Ze života a historie ICV“. Časy prohlídek: 10:30, 11:30, 13:30,14:30 a 15:30 h. Vstup si rezervujte zde po kliknutí na odkaz Institut celoživotního vzdělávání.   
  • Koláž století (výtvarný workshop). Přijďte kreslit, stříhat, lepit a se spolužáky vytvořit koláž na témata „Moje vzpomínky na studijní léta“ a „Moje přání pro ICV a MENDELU do dalších let“.  Bude probíhat v čase 10:00 – 16:00 h. 
  • Test komunikační ostýchavosti. Těší Vás hovořit před publikem, nebo je to pro Vás noční můra? Zjistěte pomocí testu svoji míru komunikační ostýchavosti. Výsledek testu můžete probrat s odborníkem. Bude probíhat v čase 10:00 – 16:00 h. 
  • Znáte dobře česká přísloví? Přijďte si se spolužáky poměřit své znalosti českých přísloví a představivost na záludných piktogramech.
  • Pro setkání se spolužáky a pedagogy bude po dobu 10 – 16 h absolventům ICV k dispozici posluchárna E02 i s malým občerstvením.  

 

Během Srazu století budou otevřeny i ostatní fakulty a jejich sbírky nebo laboratoře. Navštívit můžete také Botanickou zahradu a arboretum nebo aulu, ve které jste promovali. Menza bude po celou dobu akce nabízet občerstvení.

Kompletní program SRAZU STOLETÍ najdete na http://100let.mendelu.cz/event/sraz-stoleti-sraz-absolventu.

Rádi byste se akce zúčastnili? Pak vyplňte přihlašovací formulář, abychom o Vás věděli.

Registrujte se, pozvěte své spolužáky, potkejte své oblíbené pedagogy.

Těšíme se na setkání s Vámi :-) 

 

 

Studentka

Chcete
studovat
na ICV MENDELU?

Vše, co potřebujete vědět: